Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok könnyen ehető és...

Tudnátok könnyen ehető és finom ételeket mondani, amelyeket iskolában meg tudnék enni?

Figyelt kérdés
Most légyszi szigorúan a kérdésre válaszoljatok. Szorongó vagyok és ezért az iskolában (meg bármilyen közösségi helyen emberek előtt) nem tudok enni. Nem csúszik le a kaja, rámjön a hányinger és kín még megszagolni is. Ennek pedig véget szeretnék vetni. Első körben pedig olyan finom kaját szeretnék magammal vinni, amit minél gyorsabban feltűnés nélkül el tudnék fogyasztani. Valami könnyű csokira gondoltam, de azzal meg nem biztos, hogy jóllakom. Tudom, hogy pszichológushoz is kellene mennem, de egyszerűen nem tudok normálisan enni közösségben, mindig arra gondolok, hogy látnak engem evés közben és ezért bepánikolok.

2018. febr. 11. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Virslikarika kenyérkockával egy ételesben: ezeket falatonként be tudod kapni, mindenféle szendvics apróbb kockákra vágva, sonkás-zöldséges muffin, zöldség virslikarikával.


És valóban menj el pszichológushoz! Jobbulást kívánok!

2018. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én se szeretek mások előtt enni, pláne nagyobb adag kaját, de nem gondolom, hogy pszichológus kéne (inkább azoknak, akik kialakítják ezt másokban!!).

Én amiket szoktam: gyümölcs, aszalt gyümölcsök, olajos magvak (top favoritok). Müzli szeletek, croissant, chips (ezek kicsit egészségtelenebbek). Vagy, ha van időd összedobni, akkor puffasztott rizs szeletek magában vagy humusszal, vagy valami más zöldségkrémmel, apróbb zöldségekkel a tetején, tényleg pár harapás. De akár egy könnyedebb saláta minden földi jóval is lecsúszhat 10-20 perc alatt, vagy nem muszáj egyszerre megenned. Ha nem tudsz egy csöndes, üres helyet, végső esetben a mosdó fülkéit ajánlanám. Még egy tipp: keress gyors, egyszerű recepteket. Azokat a kajákat általában gyors és egyszerű megenni is. :) Ja és a folyadék bevitel is fontos! Víz, tea, gyümölcslevek, egy jól megkomponált shake-kel (értsd: tartalmas, vitamin- és rostdús) akár egy étkezést is kiválthatsz (ha az ivás nem feszélyez annyira, ezt is egy részmegoldásnak tartom). :) Jó étvágyat! Enni öröm, ne felejtsd!

2018. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!