Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Règi idők informatikai berögző...

Règi idők informatikai berögződèseit hogyan tudnám megszüntetni, kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
Règebben 10-15 èvvel ezelőtt gyerekkènt nem álltam úgy anyagilag hogy megengedhessem magamnak a sok terrabájtos merevlemezeket. Mindig sok olyan dolgom volt ami kellett, de helyem meg alig volt. Mindig azt kerestem hogy mit töröljek hogy legyen egy kicsit több helyem. Az első kèt gèpemben pl egy-egy 20gbos lemez volt. Most ott tartok hogy tudtam venni többet de mèg így is hogy több mint 500 giga a szabad helyem, mèg most is azt lesem hogy mit töröljek hogy több legyen?... Hogyan tudnám ezt a kèsztetèst legyőzni magamban?

#mentális #Berögződès
2021. aug. 5. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tedd írásvédetté a fájlokat.
2021. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez a késztetés még 13TB/4TB szabad területnél is jelentkezik.
2021. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor elkezded érezni a késztetést, nyisd meg azt a részt,ahol mutatja, mennyi a szabad tárhely.

De amúgy hasznos dolgokat is letörölsz, vagy csak olyat, ami egyébként a helyet foglalná?

2021. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem sosem volt ilyen késztetésem, inkább nem csináltam semmit, amíg nem volt elég tárhelyem. Én sosem törlök semmit. Ezért van most 6db 3 terrás merevlemez a gépemben, és már közel fullon vannak.
2021. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#3 Pl dokumentumokat amik tènyleg fontosak nem. De videókból filmekből töröltem már le olyat amit eleve nehezen, sok keresgèlès után találtam meg neten, aztán meg már ott sem volt fent.
2021. aug. 5. 15:07
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 Nekem 8TB nyi lemezem van összesen ès abból van kb 500 giga szabad helyem.
2021. aug. 5. 15:10
 7/13 anonim ***** válasza:

De ti mivel tudjátok megtölteni?

Nekem egy 320GB-os hdd van, aminek majdnem a fele üres, pedig 8 játék avm rajta, pár videó, meg sok letöltés.

2021. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Filmekkel, sorozatokkal. HD-FULLHD minősègben. Pl van pár sorozat amit már többször nèztem újra, mint pl a csillagkapu, star trek, family guy stb. Filmekhez is ritkán van időm ès türelmem így azok is sokat pihennek mire megnèzem, ès azokat se mindet törlöm.
2021. aug. 5. 15:29
 9/13 anonim ***** válasza:
#7: Nálam: sorozatok Full HD-ban főleg (4,3 TB), filmek szintén főleg Full HD-ban (1,8 TB), programok telepítői (480 GB), játékok feltelepítve (630 GB), vegyes videók főleg YouTube-ról (370 GB), zenék kizárólag flac és wav formátumban (3,1 TB) + 150 GB nagyon vegyes anyag, amit sehova nem tudtok bekategorizálni. A sok letöltés neked mennyi? Nekem most perpillanat 1761 torrent seed-elődik a kliensben.
2021. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

Összesen 91.9GB adatom van, tehát tévedtem.

Ebből 1.36GB .dts formátumú zene,

12.28GB videó(480p-720p felbontásúak,

47.0GB program,

15.07GB kép(nagyfelbontású) és doksi

A többi pedig többnyire a Windows cuccai, vagy egyéb fájlok.

2021. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!