Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni. Van visszaut?

Meg akarok halni. Van visszaut?

Figyelt kérdés
Nem birom mar tovabb tenyleg. 1 darab baratom sincs. Eletem eddigi egyetlen kapcsolata vegetert egy eve es nem tudom feldolgozni, nem tudom tultenni magam rajt. Folyton faj a lelkem. Nem tudok baratkozni, mert az onbizalmam a beka segge alatt van, a parkapcsolatom is csak a csoda folyton jott ossze. Nem akarok mar elni, nem birom a folyamatos, szunni nem akaro fajdalmat. Anya meghalt 2 eve, azota apamnak uj noje van, teljesen boldog vele es folyton egyuttvannak. Tesomnak baratnoje van es bar meg nem koltozott el itthonrol, de tobbet van naluk, mint itthon. Teljesen maganyos vagyok. Sosem valtozik meg semmi. Meg akarok halni, de komolyan, mar csak a remeny tart eletben, hogy megint tortenik egy csoda. De nem akar megtortenni, meg akarok halni. Nem sajnaltatas eskuszom, nem kell sajnalni, csak nem akarok mar elni tovabb. Nemtudom, hogy van-e visszaut innen mar? Talan nem is akarom, hogy legyen, csak jo lenne ha vegre meghalnek. 23/F
2021. aug. 7. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Tel.szám: 116-123
2021. aug. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem fogom magam kinyirni, ez nem opcio, szoval folosleges lenne hivnom szerintem.
2021. aug. 7. 18:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az 1# válaszoló jót írt. Ezt a számot nem csak azok hívják, akik öngyilkosok akarnak lenni. Krízishelyzetben vagy, ott pedig a vonal végén egy olyan ember ül, aki ért ehhez és meghallgat.


Kérdésedre válaszolva, igen van kiút. Szakember segítségével ki tudsz jönni ebből a mélypontból. De ehhez mindenképp fel kell keresned egy pszichiátert és egy klinikai szakpszichológust.

2021. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!