Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Amikor beszélek (nem hadarok, simán beszélek) gyakran véletlen felcserélek szavakat.


Az utóbbi 1-1/5 évben vettem ezt észre magamon, azelőtt nem volt ilyen.


Tehát beszélek, és pl. "Az alma az almafán terem" helyett lesz belőle "Az alma az almafán meleg". Most mondtam egy buta példát, de értitek. Teljesen véletlenszerű és nagyon zavaró tud lenni.


A Google sajnos nem segített.



2021. aug. 10. 20:21
 1/6 A kérdező kommentje:

UI.: Néztem az afáziát, de nem hiszem hogy az lenne, mert semelyik, a leírt okok közül nem történt meg velem.


Amelyiket még néztem az a beszédzavar, de itt is ugyanaz a helyzet mint az afáziánál.

2021. aug. 10. 20:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez mióta tart nélad? Esetleg vannak egyéb fizikai tüneteid? Akkor is írd le, ha nem gondolod,, hogy összefüggésben állhat
2021. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, semmilyen fizikai tüneteim nincsenek. Mióta tart? Kb. 1 vagy másfél éve.
2021. aug. 11. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg nincs semmi komoly baj, lehet csak túlreagálod. Nekem is gyakran van ilyen, teljesen túlreagálok egyébként teljesen semmisg tüneteket. De ha megnyugtatna, lehet érdemes lenne felkeresned egy orvost. Csak megerősítés képpen
2021. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ez 1-1/5 másfél éve van, és nagyon zavaró hogy minden második mondatom értelmetlen emiatt
2021. aug. 11. 23:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondom, próbálkozz be egy orvossal. De nekem gyanús, hogy ez inkább mentális eredetű, mintsem fizikai.
2021. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!