Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Okozott már gondot a közösségi...

Okozott már gondot a közösségi média ?

Figyelt kérdés
Facebook,Instagram, Twitter és társai akikre most gondolok. Szinte mindenki csak a szépet és a jót pakolja ki a nagyvilág elé és ezzel tisztában is vagyok de valahogy mégis rosszul érzem magam ettől az egésztől vagyis olyan szinten érzem magam rosszul, hogy talán úgy látom, hogy mindenki gazdag meg sikeres rajtam kívül , mindenki nyaral meg utazik meg ilyesmi. Ez viszont sajnos rossz érzést vált ki belőlem gyakorlatilag irigységet. Volt már valaki így mint én ? Megoldásnak az lehet, hogy törlőm magam az ilyen platformokról ?

2021. aug. 14. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Én fel se függesztettem. Csak csináltam egy másikat, és ott csak a családom és azok a barátaim voltak felvéve, akikkel szoktam beszélni messengeren.

2 évig használtam, aztán vissza jöttem az eredetire. Azóta nem zavar.

2021. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is zavart eleinte de végül rájöttem,hogy az egész közösségi média egy színjáték. Csak arra van ,hogy a messengert használjam,meg pár érdekes csopiba vagyok bent. De nem rakok föl semmit,nem likeolgatok,nem szólok hozzá senkihez.nem kívánok boldog szülinapot.Viszont sokszor jót lehet nevetni a sok idióta kommenteken,posztokon,virtuális csatározásokon.
2021. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Függeszd fel a fiokod aztán nézd meg mi történik. Ilyenkor nem törlöd magad és az ismerőseid listája sem szűnik meg. Irigykedésre nem tudok mit mondani, kötve hiszem hogy mindenki csak nyaralgatna, egy évben elszoktak menni az emberek amikor kapnak szabadságot. Nagyon sokan nem nyaralnak, a magyarok 1/3 ada pl létminimum alatt él, ők se valószínű hogy nyaralgatnak.
2021. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre van egy jó tippem.. Mindenki aki ilyen érzést kelt benned, kövesd ki egyszerűen, kövess be olyanokat akik pozitív gondolatokkal látnak el. Hidd el jobb lesz
2021. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!