Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozhat dührohamot egy...

Mi okozhat dührohamot egy 16,lassan 17 éves tini lánynál?

Figyelt kérdés
Időnként jelentkezik.de fékezhetetlen kb

2021. aug. 16. 21:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A személyiségzavart tényleg csak 18 éves kortól diagnosztizálják, de ha korábban vannak jelei, akkor nem árt kezeltetni.


Mondjuk a rossz környezet is lehet az oka. Én pl. pár éve simán megkaptam a borderline diagnózist, de amióta kiléptem egy mérgező, hiábavaló kapcsolattól (amiben a diagnózis idején még mélyen benne voltam), már nincsenek olyan durva tüneteim, max. néha egy kis lehangoltság.

2021. aug. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%
Majd megnyugszol ha nem tombolnak már a hormonjaid. Énis ilyen voltam. Mostmár felnőttem rég és én vagyok a környezetemben a legnyugodtabb ember. Rájöttem hogy semmit sem ér a tombolás és egy nőtől ráadásul még szánalmas is. Legalábbis egy férfi szemében egy hisztis toporzékoló nőnél nincsen szánalmasabb. Megmutatja milyen tehetetlen az ember. Ellenben egy nyugodt ember fejébe sokkal nehezebb belelátni.
2021. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%

1es vagyok


Akkor végülis meg van, a testképzavar, szorongás miatti önutálat ellehetetleníti azt, hogy szocializálódj, vagy normálisan éld az életedet


2 útat közül lehet választani ilyenkor, igyekszel megtenni mindent, hogy eltereled az önutálkozó gondolatokat magadról azáltal, hogy úgy éled az életed mintha nem lenne önutálatod, mintha szeretnéd önmagadat, ez baromi nehéz és furcsa először, de ha eléggé akarod, és öszinte is vagy önmagadhoz akkor a határ a csillagos ég


Másik út: elkezdesz tenni az önfejlesztésért mindent, diétázni, sportolni, plasztikai műtétre menni stb..


Én személy szerint azt javaslom, hogy az első irányt fókuszba helyezve, iktass bele a 2.-ból ezt azt az életedbe, de legbelül kellene valahogy ezt helyre tenni


Tudnék sokat írni erről, mert baromira tudom milyen

2021. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

3


Úgyúgy 😉


(Persze nem tetszik a dislikoló vérsszájú feminista anyukáknak, mert őket nem rakja meg senki 😄)

2021. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%
Ilyenek a lányok. Vigyázni kell velük mert odakapnak mint amikor a kutya védi a kajáját
2021. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
0%
Mert ölhetnékje van mert lány. :-)
2022. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!