Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak én érzek így?

Csak én érzek így?

Figyelt kérdés
Mióta megtörtént a vasárnapi buszbaleset,egyszerűen nem tudok túllépni rajta.Mióta láttam a hírekben,egyszerűen folyton az jár a fejemben,mennyire törékeny az élet és mennyire nem tudhatjuk mennyi időnk is van hátra.Az még csak tetézi,hogy eléggé felkapta a média,akaratlanul is mindig szembejön velem a hírekben,félek egyszerűen azóta az utakon.Hogyan lépjek túl rajta? (Nem voltam érintett,nem is ismertem az érintettek közül senkit,mégis naponta sírok azóta) 22/N

2021. aug. 18. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne szakemberhez fordulnod,ha ennyire komolyan érintenek ezek a dolgok. Sosem tudhatjuk,hol ér minket baleset,buszra sem kell ülni hozzá.. de nem lehet burokban élni és minden naphoz rettegéssel hozzáállni.. teljesen be fogsz fordulni és lelkileg tönkremész.

Próbáld kerülni a médiát amennyire lehet és segítséget kérni,ha ennyire komoly a dolog.

2021. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Szedd össze magad.

A világ nem abba az irányba megy, hogy megengedhesd magadnak azt a luxust, hogy gyenge légy.


Bármikor meghalhatsz... te is, én is... és nem kell, hogy te hibázz.. elég ha egy részeg barom elvisz egy buszmegállót és éppen ott vagy. Vagy mész a járdán és az egyik épületről leesik egy stukkó, díszítő elem és agyonver. Rosszkor voltál rossz helyen. Erre nem lehet felkészülni, de csökkenteni kell a kockázatokat... mindig van esély mindenre, ha csak egy tizednyi, ezrednyi de van..a lottó ötösre is.

2021. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!