Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan szorongok és egyszer...

Állandóan szorongok és egyszerre ilyen izgulást is érzek, nagyon fáj a szívem ettől. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek dolgozni, és nagyon izgulok meg fáj a szívem pánikolok. Senki sincs akivel ezt megbeszélhetném csak a mostoha apám, aki állandóan részeg, és emiatt csak még jobban rosszul vagyok. Úgy érzem, ha egyedül vagyok, elvisznek a gondolataim és egy pianatra sem tudom őket megállítani. Fáj a mellkasom, a szívem, pörgök folyamatosan úgy érzem nem bírom. Mit tegyek? 20/L
2021. máj. 18. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Kicsit higgadj le igyál kamillateát vegyél egy jó kádfürdőt. Tanuld meg kikapcsolni az agyadat meditálj, írd le mikor mit érzel. És jó lenne tudni hogy milyen a vérnyomásod, fiatal korban is lehet magas vérnyomás. Ha ismersz valakit akinek van vérnyomásmérő je akkor kérd meg hogy merjetek meg. Levendula és citromfű illóolajokat tudsz venni a DM ben és ezek nagyon jó stresszoldásra. De ha bemész egy patikába ők is tudnak olyat adni amitől jól alszol mert fontos az alvás. Ne izgulj menni fog kitartás:)
2021. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!