Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetseges, hogy tuladagoltam...

Lehetseges, hogy tuladagoltam a marijuanat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24 eves ferfi vagyok. Mostanaban eleg sokat stresszeltem szinte mindenen, erre ismeroseim ajanlottak, hogy probaljam ki az orvosi marijuanat. Tegnapelott dispensaryban vettem 1g medical kannabiszt (THC 9%, CBD10%) ennek kb 1/4 reszet betekertem cigibe. Elso ket szivas utan vartam fel percet, de semmit sem ereztem, aztan meg tovabb szivtam amig mar csak kb. 1cm maradt meg belole. 10 perc utan elkezdtem szedulni, 20 perc utan pedig eros szedules, rosszullet es panik fogott el, nyugalmi pulzusom 145 volt. Ez olyan 3 ora hosszan at tartott. Rossz fajtat adtak? 40% Indica/60% Sativa strain volt. Vagy lehet, hogy tul sokat szivtam el belole egyszerre? Felek ujra kiprobalni, pedig meg ket adagra valo maradt belole. Esetleg probaljam meg bonggal vagy pipaval microdosingolni, vagy hagyjam a fenebe?

2021. aug. 20. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Csak simán ne használd. Szűntesd meg a stresszelésed okait.
2021. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Én ilyen tünetek után nem merném újra.
2021. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak, hogy valami értelmes választ is kapj.


Vallszeg elsőre kicsit sok volt. Próbald inkább 2-3 kissebb cigibe elosztani azt a 03-04 et, és meg találod a neked megfelelő adagot.


Még egy tapasztalt használó is megérezhet akár 0.2 grammot is, ha előtte mondjuk hónapokig/évekig nem szívott.


Engem hollandiában 02 úgy haza baszott elsőre, hogy csak na.


Szóval normálisan ésszel belőni az adagot és ennyi. Azóta fogyasztottál már, kedves kérdező?

2022. júl. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!