Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyton a túladagoláson jár...

Folyton a túladagoláson jár az eszem, van valami javaslatotok?

Figyelt kérdés
amióta kiváltottam a nyugtatót, másra se tudok gondolni, mint hogy bevegyem az egész dobozzal... segítsetek, hogy lehet leakadni erről a remek gondolatról?

2021. jan. 6. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Menj dolgozni és nem fog ezen járni az eszed.
2021. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Rehab.
2021. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Azért érződik java részt kik tesznek ide kérdéseket .
2021. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem, miért kell így reagálni. Dolgozni járok, nem a te dolgod, első. Második, lehet benne valami. Harmadik, miért mi érződik, kik tesznek ki ide kérdéseket?
2021. jan. 6. 16:45
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Mondd el az orvosnak, aki felírta a nyugtatót, hogy ilyen gondolataid vannak.

A többi válaszoló meg nagyon szégyellje magát.

2021. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Pontosanlehet ez egy mellékhatás. Mo djuk lehet, hogy az a tudat is segít, hogy nagyon kevés talán 3 pszichés gyógyszer van csak, amitől meg leheg halni. Nekem, mióta ezt tudom, azóta eszembe se jut, hogy ilyet csináljak.
2021. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos több ismerősöm is megprobalt nyugtatoval véget vetni az életének

Nem sikerült mert nem adnak ki egyszerre annyit amennyivel kepes lennél meghalni mert nagyon magas a halálozási dózis

2021. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21%
kiváncsi vagy,és kísérted a sorsot.. (mi lenne, ha a azt a pénzszállítót kirabolnám? bement mind a kettő, az ajtó nyitva.. ) Zsivány a véred :-) és a lehetőség szele.. arra nem gondolsz, hogy visszafordíthatatlan.. a gyógyszeresek arra sosem gondolnak, hogy egy hét kóma, aztán folyik a nyálad.. mert agykárosodás.. nem halsz bele.. biztosan.. aztán csinos vagy, a műtősfiúk meg letolnak játszanak veled picit.. :-) aztán amég élsz nézel ki a fejedből, és kakádban ülsz, ha nincs ki takarítsa.. nea ennyit a romantikáról.. :)
2021. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!