Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez is lehet a szorongás miatt?

Baranyai Máté András kérdése:

Ez is lehet a szorongás miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, pánikbeteg vagyok több éve. Egy újjabb tünetet vettem észre ami nem tudom kapcsolatban állhat-e a szorongással. Néha nyugalmi pozícióban érzek olyat, mintba egy pillanatra megszédülnék, vagy elájulnék, de aztán nem történik semmi, mintha megállt volna a szivem egy pillanatra, vagy mintha az agyam nem működne egy pillanatra. Régebbed is volt ilyesmi, csak azt pánikroham követte. Kicsit olyan mint gyerekkoromban amikor ülve elaludtam egy másodpercre a suliban. Valaki esetleg hasonló tünettel?

2021. aug. 24. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Orvosnál voltál a szorongás / pánikrohamaiddal?
2021. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, szív UH, mellkas rtg, holter ekg, negatív, neurológus sem talált semmit
2021. aug. 24. 11:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Elég folyadékot iszol?


Esetleg szedhetnél ilyet:


[link]


Vagy ilyen teát:


[link]

2021. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Folyadékot keveset, abban lenne hova fejlődnöm. Enyhe kiszáradás is okozhat ilyet? Mert most lázas voltam pár napig, es sajnos nem sok folyadekot ittam
2021. aug. 24. 11:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, okozhat. Akkor viszont a folyadék bevitelt kellene emelned. Ha lázas vagy, még több folyadék is kellene, mint egyébként.

Testünk 70%-a víz, arról nem is szólva, hogy maga az agy vízben úszkál, szóval nem valami célszerű, ha túl kevés folyadékot viszel be, mert az a vér alvadékonyságára is hathat.

Szóval több víz, esetleg tea, és jobban fogod érezni magad.

2021. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nekem is ez van. Mintha megszédűlnék de mégsem. Szerintem attól hogy szórítom a fogamat össze a feszültségtől. Pánikbeteg voltam, az elmúlt és abból jött a szorongás ami szerintem sokkal rosszabb.
2021. aug. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Nálam szintént q pánikrohamok elmúlóban vannak, vagyis meg tudom már állítani őket, és ezek a szédülések váltották fel.
2021. aug. 25. 10:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen értem mire gondolsz , nem jut el a végkifejlettig , a megszédülésnél megáll.

Szerintem , a saját példámból is , akkor van amikor erős a késztetés egy pillanatban hogy ez most sok.

2021. aug. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehet folyadékkal kapcsolatos.Én nagyin keveset szoktam inni és gyakran előfordul hogy egy pillanara megszédülök vagy elkezdek barna foltokat látni de olyan is volt hogykb egy percig nem láttam semmit csak a foltokat.Az orvos erre is azt mondta hogy a víz miatt.
2021. aug. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!