Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongok a konditerembe a...

Szorongok a konditerembe a férfiak miatt , mit csináljak?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok, lány. A szorongás kiváltó oka, pedig a férfiak. Iszonyatosan szarul érzem magam akarhanyszor bent vagyok, foleg ha néznek. Egyszerűen nem tudok miattuk normálisan edzeni, hülyén érzem magam és állandóan arra gondolok hogy ők velem vannak elfoglalva. Minden hely amugy, ahol férfiak vannak, szorongás vált ki belőlem.akar ha csak el kell menni egy csapat fiú mellett.Masnak is van ez? Mitől alakult ez ki és mit csináljak?

2021. aug. 10. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik városban laksz, nálunk van konditerem az ilyenek miatt kifejezetten nők részére.
2021. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is próbáltam konditerembe járni, és ezért hagytam abba. Egy időben kitapasztaltam mikor nincsennek sokan, és úgy mentem..de ez se jött be mindig.

Lesnek mint a birkák. Nagyon zavaró.

2021. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1-esre reflektálva: nekem a csak női kompánia sem jött be, a szálkás Rubint Réka utánzatok mindig fölényes derűvel méregették az én kifejezetten fogyni vágyó testemet, ezért 2 hónap után nem vettem másik bérletet. Otthon tornázok minimális eszközök bevetésével és nem hiányzik a fehérjepor- és izzadtságszagú tömeg akik egót mintsem izmot járnak dagasztani a konditerembe.

Kérdező, ha minden környezetben szorongást váltanak ki belőled a férfiak, a felnevelésed során "vallottak kudarcot" a hozzád a legközelebb állók. Apud tett megjegyzést valaha is a testsúlyodra, öltözködésedre? Fiútestvéred éreztette veled egyszer is, hogy jó veled megjelenni akárhol? Leginkább nekik kellett volna az önbizalmadat duzzasztani ilyen téren gyerekkorod során.

2021. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
3# akkor neked is baj volt a neveltetéseddel?
2021. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs egy barátnőd, aki csatlakozna? Velem is ez a helyzet (belőlem is szorongást vált ki, ha kell egy csapat mellett sétálnom, kondi is), de csak akkor ha egyedül vagyok. Nekem mindenki azzal jött, hogy szeressem/ fogadjam el magam, mert ez erős önbizalomhiányra utal (mondjuk ez igaz is), de ettől függetlenül nem igazán sikerült még leküzdenem, mert ha egyedül vagyok újra előjön. Bár már azért kevésbé durván, mint évekkel ezelőtt
2021. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem az ellenkezője zavart, Life1-ban egymás mögött voltak futópadok, és egy elég csinos hölgy elkezdett futni az előttem lévőn. Abba kellett hagynom, és átmennem egy másikra, mert nem tudtam nem oda nézni, és láttam, hogy mindenki látja, hogy azt nézem. :D
2021. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!