Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkohol? Szerintetek?

Alkohol? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az alkoholizmus előszobájának számítana, ha minden este megiszok egy sört? (bánatos vagyok mostanság, aztán ez kicsit elnyomja). Hozzá teszem nekem az egy sör jobban beüt mint másoknak.

18/L



2021. aug. 25. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeressé válik, az már alkoholizmus. Függetlenül a mennyiségtől. Fordulj szakemberhez, az alkohol nem fog megoldani semmit.
2021. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát 18 évesen te ne igyál. Ráérsz 25-30 évesen elkezdeni barátokkal iszogatni.
2021. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A sör amúgy se jó, mert büdös leszel tőle :-)
2021. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

És szerinted azt ki érzi? XD Egyébként sem leszek tőle büdös.

2021. aug. 26. 14:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát te nem érzed az biztos.

De hidd el, aki megiszik két sört, vagy többet nagyon rossz szaga lesz.

Ok én amúgy is alapból utálom a sört.

2021. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a napi egy sörrel van baj, hanem azzal, hogy úgy érzed, az segít. Az alkoholizmus sem az alkohol szeretete miatt alakul ki, hanem az érzelmi függőség miatt, mert úgy érzi az ember, hogy az alkohol segít elnyomni a problémákat.
2021. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Ez a rendszeres napi 1 sör beépül az életedbe, és rendszeres, így elég valószínű hogy megmarad, inkább vidd le heti 2 alkalomra, mert amúgy így max hozzászoksz mint valami melós.
2021. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
75%
utolsó! mi az, hogy : "mint valami melós" ??? te nem melózol mi?
2021. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
8. Sajnálom ha nem tudod mit jelent a kifejezés.
2021. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8as, a társadalmi ranglétra alján elhelyezkedő lecsúszott fizikai munkásokra célzott a válaszoló, akinek egyetlen életcélja, hogy meló után (súlyosabb esetben közben) piáljon. És ne álszentkedj, tudod te is jól, hogy vannak ilyen emberek, nem nézem le őket, hanem ezek egyszerű tények.

A sör büdös? Mert a bornak az a savanyú erjedt szaga az jobb? Igyatok vodkát, annak nincs..

2021. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!