Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő alatt kezd újra...

Mennyi idő alatt kezd újra érdemben hatni a rexetin?

Figyelt kérdés
14 éve szeden , de 6-7 hete az akkor 20mg napit 5mg-ra csökkentettem , és kb 2-3 hét múlva iszónyuan elkezdtem szorongani és folyamatos halálfélelmem lett egy dolog kapcsán , 1 hete 10mg-ot szedek azóta nem mindenről a halál és hasonló jut eszembe , az orvos azt mondta 1 hét múlva fölemelhetem 20mg-ra , akkor jobban leszek valamivel?

2021. aug. 25. 23:27
 1/8 Balogh Zsozsó ***** válasza:
86%

Szerintem túl nagy adaggal csökkentettél, nagyon kicsivel, folyamatosan érdemes csökkenteni

.

2021. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek az elsővel. Ennyi év után egyből 5mg-ra menni meredek. Csak nagyon lassan kell letenni. Én 7 év után tettem le, szintén paroxetin 20mg.
2021. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
14 vagy akár 7 évig szedni nem para? Mellékhatások? Testsúly?
2021. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok, testsúlyom 74kg, mellékhatás az elején volt, eltűnt. Para vagy nem azt nem tudom, de a 7 év alatt családot alapítottam és boldog vagyok most. Szó se róla, hogy a gyógyszert pártolom, de nekem segített. 2013-ban kezdtem szedni és akkor 49kg voltam 24 éves férfi létemre. (Persze nem emiatt írták fel) Most 32 évesen egy percig sem bánom, hogy szedni kellett. Elhagyni nem könnyű de meg lehet csinálni. Közel 400 napja nem szedtem egy darabot sem.

Mehet a lepontozás, magasról lesz.rom.

2021. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4. Le a kalappal!
2021. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es: lepontozás? Amit leírtál, egy sikersztori a maga módján, gratula!

Egy ismimnek azt mondta a dokija, h közel 4 év használat után ideje lenni vagy legalább szünetet tartani.

Jah, egy kérdés: téged nem tett felelőtlenné a Rexi? Ezt lehet olvasni róla, nálam is bejött, pluszba a libidómat is megtolta.

2021. aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"pluszba a libidómat is megtolta."


Ezt, hogy érted pontosan?

2021. szept. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megnőtt az étvágyam. :)
2021. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!