Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kellene tennem? Nem tudok...

Mit kellene tennem? Nem tudok nyitni érdemben az emberek felé

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, es borzalmas hogy egesz nap egyedul vagyok, es nem merek senkivel sem beszelgetni. Ha hozzam szol valaki, roviden valaszolok, de nem tudok tobbet mondani, vagy olyanrol beszelni , ami esetleg erdekelné, es rosszul erzem magam. Arra gondolok, biztos megbanta h hozzamszolt, es nem talal erekesnek. Iszonyat mindennap ez, hogy nincs senki akivel egyaltalan beszelgetni mernek.
2013. febr. 27. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak szóban nem megy? Pl. interneten szoktál ismerkedni, és úgy okés a dolog? Mert akkor azt próbálhatod, hogy először csak írásban ismerkedsz valakivel, és utána találkoztok, úgy könnyebb (bár talán nem a legjobb megoldás, sajnos én is ezzel a problémával küzdök, és nem tudom mi lenne a jó megoldás)
2013. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el értékesítőnek. Ott muszáj lesz beszélned, és megtanulod hogyan kell. Könyvek is segítenek. Ha mégsem akarsz olyan komolyan változtatni ezen, akkor csak próbáld ki ezt: kérdezz! Hol lakik, mivel foglalkozik, szereti-e a munkáját, szokott-e erre járni, bármit!
2013. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Neten, irasban minden konnyu. Eloben csak a megismerkedessel van baj, utana mar beszelgetek....:/
2013. febr. 27. 20:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a gondom. De idővel ez valahogy jobb lett. Szóba elegyedni idegenekkel könnyebb, mint régebben, de azért van még bőven mit javítanom rajta. Ezek a gondolatok pedig elszálltak. Nem is tudom.. mint villámcsapás, ért a felismerés, hogy hülyeség ezt gondolni, hiszen ha valaki hozzám szól, én sem gondolok róla semmit.

22L

2013. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!