Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan szorít a mellkasom,a...

Állandóan szorít a mellkasom,akármit csinálok,és folyamatosan félelem érzetem van.Mit tegyek? 20/L

Figyelt kérdés
Elég sok traumát éltem meg az idők alatt.Emberek elvesztése,3 fajta evészavar,utána pedig pánikrohamok,erős szorongás férfiak közelében,vagy események,változások,munkahelybe állás előtti,közbeni szorongások.Megfelelési kényszerek,depresszió,néha fent,néha lent vagyok,és van,hogy túlpörgök,utána pedig jön a süllyesztő.Egyszerűen egy helyben sem tudok megülni hosszú távon,és egyedül sem tudok lenni.Most is itthon vagyok és fáj a mellkasom,alig bírok levegőt venni,erőtlen vagyok,félelem érzésem van folyamatosan,és nem tudom mitől.Sok minden ért,és sok mindentől lehet,de nem bírom,nehéz.Ráadásul ezeket a dolgokat meg megspékelve,gyakran fordulok ki magamból leszek nagyon ideges,néha magamat marom olyankor,érzékeny vagyok,akár egy rossz szó után egyből sírni tudnék,és úgy érzem magamat is utálom.Ha nem tudom magam mivel lekötni,egyből ezt a mellkasszorítást érzem.Barátaim nincsenek,apám nincs,csak egy édesanyám.Nagyon nehéz ez az egész.És próbálkozok.Edzek rendszeresen,de a konditeremben is előjön a szorongás,volt,hogy haza kellett jönnöm,úgy beszúrt a szívem és nem kaptam levegőt.Dolgoztam is a nyáron,de az csak szezonális volt.A munkahelyen elmúltak ezek a tünetek,mert megszoktam.A suli miatt is szorongok,új helyre megyek.Félek az emberektől,mit gondolnak majd rólam.És hiába látnak magabiztosnak,talpraesettnek,vidámnak mindig.Annyi mindennel küzdök nap mint nap,és nem tudom hogyan oldjam meg őket.Hogy hogyan nyugodjak meg,ha most éppen nem tudok csinálni semmit azon kívül,hogy itthon vagyok.Filmezés nem köt le,attól csak még jobban fáj a mellkasom,és úgy érzem kicsinál,fáradt leszek a fájdalomtól,és lefekszek aludni.Nem bírom,segítség?

2021. aug. 26. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Kérj időpontot a területileg illetékes pszichiátriai gondozóba.
2021. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ebben a helyzetben vagyok. Tényleg szakemberhez kell fordulni. Emellett keress olyan hobbit ami leköt, vagy egy olyan embert/embereket akik megértik a helyzetedet és el tudsz velük beszélgetni. (Nem csak a betegségről.) Ezek nagyjából elterelik a gondolataidat a szorongásról.
2021. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mintha engem irtal volna le az utobbi idokben. F/28

Anyam par alkalommal próbált vigasztalni aztan mondta h szedjem ossze magam 28eves felnőtt vagyok... Jo persze konnyu azt mondani

2021. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!