Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek a motiválatlanság...

Mit tegyek a motiválatlanság ellen?

Figyelt kérdés
Semmihez sincs kedvem. Ha belekezdek valamibe, amit régen szerettem, például rajzolás, rögtön megunom és türelmetlen leszek. Nincs motivációm kimenni a házból se, ha nem muszáj. Egész nap elvagyok a számítógép előtt, nem csinálok semmit, csak cikkeket olvasgatok.
2021. aug. 26. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Ezen azért egy baráti társaság tudna dobni.
2021. aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje áll ez fenn, mi az oka, hány éves vagy? Ha iskolás vagy, akkor az iskola úgyis kirángat ebből az állapotból, mert oda el kell menni és emberek közt vagy, van feladatod. Próbálj mozogni, esetleg beiratkozni valami táncra, az mindenképp jót tesz.
2021. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van, én dolgozom, de a szabadidőm ezzel megy el, a hobbijaimhoz sincs kedvem.
2022. febr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!