Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok ,na tehát bogár fóbiám van ezzel nem is lenne gond csak ha meglátok egy bogarat pl pók,vagy bármi amelyik szobába láttam abba azután még vagy 5 napig nem megyek be,mert félek,és ha ez éjjel történik akkor meg be futok a mozsdóba (most is itt vagyok) és csak megmozdul a hajam vagy valami már azt hiszem hogy van rajtam egy Bogár ez normális hogy ennyire félek tőlük?


16/L



2021. aug. 28. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár ha megöletnéd meg ilyesmi, akkor 5 nappal korábban is visszamehetnél..
2021. aug. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát egy phobia mindenkinek van, majd szépen lassan legyözöd magadban.

Én régen tériszonyos voltam, pedig panelban laktam és mindenhol erős korlátok voltak még se mertem közel menni h lenézzek mert féltem h leesek, több ilyen álmom is volt sajnos. De aztán szépen lassan közelebb és közelebb merészkedtem a széléhez és legyűrtem ezt az egészen, mára már csak az emléke van meg és imádok pl magasan lenni és egy cseppet se félek.

Neked is hasonlot kellene fejben felépítened, félsz a bogaraktol de miért? Ha belegondolsz kisebbek mint te fájdalmat nem tudnak okozni vagy is a legtöbb a darázs persze kellemetlen meg minden de az se tart sokáig. Én se szeretem ha bogár van a közelemben mert idegesítőek, de az h félsz tőlük nem megoldás az h bujkálsz meg pláne. Vegyél egy légycsapót v elektromos légycsapót és vadászd le őket pl. esélyük se lesz kb. Vagy a másik dolog h ha félsz is tőlük valahogy hozzá szoktatod magad azzal h hozzájuk érsz v meg is fogod őket. Előbb utobb lefogod gyűrni amondo vagyok, csak hát idő. Aztán majd a következő félelem és a következő. Nem baj ha félsz, normális csak gondold át a miérteket és a hogyanokat h tenni tudj ellene. f/28

2021. aug. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lásd a doktort.
2021. szept. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!