Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy élvezzem...

Mit csináljak hogy élvezzem az életem,boldog legyek?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és úgy érzem nincs kiút ebből a szar életből, egyszerűen nem történnek velem pozitív dolgok, egy selejtnek érzem magam, depressziós vagyok, gyakran öngyilkosságon gondolkodom, de még nem merem megtenni.

Kérlek segítsetek valahogy mert teljesen tanácstalan vagyok és nem tudok senkihez fordulni.

Köszönöm



2021. aug. 28. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Már nem emlékszem Puskin, vagy Tolsztoj mondta:

'- Boldog akarsz lenni? Hát légy boldog! -'

Ilyen egyszerű, csak tőled függ.

2021. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de sajnos ez nem segit rajtam.
2021. aug. 28. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Pedig ez igaz, dőlj hátra és próbáld meg.
2021. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Tiniknél előfordul ilyesmi. Ez átmeneti állapot, túl kell lenned rajta, rengeteg klassz dolog vár még az életben, ha nem dobod el magadtól. Próbálj ki új dolgokat, ismerkedj, szerezz barátokat, találd ki, miket szeretsz csinálni, próbálj olyan szakmát találni, amit szívesen csinálnál. Alig éltél még. Bármelyik pillanatban rád találhat a szerelem is. Csak életben kell maradni hozzá, és nyitott szemmel járni a világban.
2021. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Mit értesz szr élet alatt?

Nekek igazából sose volt könnyű életem, de voltak a szokásosnál is rosszabb idoszakaim. Pl 16-21 éves korom között volt egy ilyen, illetve 25-26 évesen.


Aztán minden helyre jött. Nem volt egyszerű, meg kellett pszichológus is, de most 29 évesen jöttem egyenesbe.


Amúgy szerintem mindenkinek vannak ilyen pangós idoszakai, amikor semmi se történik és minden rossz.


Tudom, hogy nem vagy kisegitve ezzel, de az idő mindent megold.

2021. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Sajnos pedig minden igaz, ne kívülről várd a segítséget. Neked kell aktívan, hasznosan és értelmesen cselekedni.
2021. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
17%
Megsúgom neked, kérdező, hogy a boldogság az maga a céljaidhoz vezető út. Tehát a küzdelem, a haladás. Ha csak ülsz és siránkozol, az csak depresszióhoz vezet.
2021. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Sablon haszontalan szövegek.
2021. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem pszichológus tudna segíteni.
2021. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!