Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi hianyzik az eletembol? Es...

Mi hianyzik az eletembol? Es mivel tudnam oldani ezt a hianyt?

Figyelt kérdés
Az elmult evekben jo nehany nehezsegen mentem keresztul. Ennek ellenere minden rendben van nagyjabol. Marmint ; van nehany jo baratnom akikre szamithatok, a tanulas is megyeget, a hobbijaimnak szentelem a szabadidomet...Megis uresseget erzek odabent. Mintha valami hianyozna az eletembol. Szerintetek mi a megoldas? 15/L

2013. jún. 5. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A legfőbb célunk egymással van,emberek az emberekkel.


Családi élet,szerelem?

2013. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Társ
2013. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk mi se... :/


De jön a nyár... próbálj ki új dolgokat, ismerj meg új embereket, meg ilyenek... neked kell rájönnöd!! :)

2013. jún. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én most leszek 20 és ugyanezt érzem

nekem a szerelem hiánya okozza az űrt


talán nálad is ez a helyzet, de ez majd változni fog :) ha viszont a jövőben lesz melletted vki, és még mindig érezni fogod ezt a hiányt, annak két oka lehet majd: továbbra is tudni fogod, h valami rád vár és meg kell találnod a hozzá vezető utat, v pedig nem olyan ember mellett leszel, aki "elég" lesz számodra - a kérdés csak az lesz, h el tudod-e majd dönteni, h a kettő közül melyik igaz rád


L

2013. jún. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!