Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Uj suliba megyek, hogyan...

Uj suliba megyek, hogyan kezeljem a szorongast?

Figyelt kérdés

A regi sulimba tok jol sikerult lelkileg megnyugodnom de ugy hozta a sors h uj suliba kell menjek.

Panikrohamok, szorongas van.

Hogyan tudnam ezt megoldani?

Szeptembertol fogok menni uj pszichiaterhez szoval valszeg majd kapok gyogyszert de annak is ido kell ugyhogy nehez lesz.

Mit csinaljak?



#iskola #panikhoram
2021. aug. 28. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyógyszert nem váltanak ha csak nem indokolt. Ha jól bevált eddig akkor semmi alapja annak hogy az új pszichiáter lecserélje.

Az új iskolával meg annyi hogy gondolj arra hogy ők is ugyanolyan gyerekek, veled egykorúak, ugyanazokkal a problémákkal szembesülnek nap mint nap. Ne feltételezz semmi rosszat előre, hiszen még nem találkoztál velük. Minden osztályban vannak klikkek, de általában mindenki megtalálja a helyét. Nyugi te is megfogod.

2021. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy eddig nem szedtem gyogyszert, eddig is szedtem.
2021. aug. 28. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Én meg nem írtam hogy nem szedsz gyógyszert. Azt irtam ha bevállik akkor nem fogja ok nelkül lecserélni.
2021. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!