Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fiatal munkakezdőként normális...

Fiatal munkakezdőként normálisak ezek a gondolatok bennem? 19/L

Figyelt kérdés

Külföldre jöttem jobb megélhetésért és közérzetért, de itt sem találom a helyem. Semmit/senkit nem tudok otthonomnak nevezni. Még segédmunkát is alig találtam, de még ez is keveset fizet. Bár jobb, mint a semmi, mert könnyű munkáról van szó, de nincs kedvem ehhez. Úgy érzem, többre lennék hivatott, de elszúrtam a lehetőségeim.

Mindig azon kattogok, hogy csak egész nap dolgozom (délutános vagyok és szombaton is dolgozom) és semmi másra nem jut időm. Pedig szeretnék sportra járni, de nem merek jelentkezni sehova. Egy társaság sem tudott engem befogadni kiskorom óta. Nagyon nehezen ismerkedem, magányos vagyok. Valahogyan senkinek sem keltem fel az érdeklődését, pedig figyelek a megjelenésemre és kedves, figyelmes vagyok.

_____ Önsajnáltató mondatoknak vége.


Akik már tapasztaltak az életben, mit üzennétek nekem?



2021. aug. 30. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló vagyok, ha nagyon rosszul érzed magad, nyugodtan rám írhatsz.:)

Egyébként, csak pénzt szeretnél vagy van olyan dolog az életben amit szívesen csinálsz?

2021. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
19 évesen inkább tanulnod kéne még, nem...? Van valamilyen szakmád?
2021. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1# Idealis esetben mindkettot szeretnem. De most mar csak a penzt, mert keves dolog erdekel igazan es nem tudok egyetemre menni.
2021. aug. 30. 13:35
 4/5 sixthsense válasza:
77%

Mindenki többet akar annál ami megadatott. Próbálj meg arra koncentrálni amid van és hozd ki belőle a legtöbbet.


Fiatal vagy, rengeted időd lesz még sportolni, dolgokat kipróbálni vagy társaságot találni. Minél előbb összeszeded magad anyagilag annál több lehetőséged lesz később minden másra.


Nem mindig rossz a magány, főleg hogyha pénzkeresés céljából vagy külföldön. Ha lenne baráti társaságot azt kölcsönös érdeklődéssel, programokkal fent kell tartani, ami pénzbe kerül, főleg külföldön.

Szerintem szedd meg magad ahogy csak tudod és ha visszaköltözöl Magyarországra ( ha egyáltalán visszaköltözöl ) akkor még tanulni is visszamehetsz ( mivel azt sosincs késő elkezdeni ) és a társasági életet is viszonylag olcsóbb fenttartani.


Remélem segítettem. :)

Üdv: Egy hasonló helyzetben lévő honfitárs

2021. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kb. én is így éreztem magam, mikor kimentem először, de hamar belelehet szokni. Legjobb dolog, amit tehetsz az az, hogy megtanulsz annyira németül, amennyire tudsz. Sok magyar van kint, jobb dolgod lesz, ha kelleni fog nekik valaki, aki megbízhatóan tud fordítani hamar előrelépsz majd. Mellesleg tudsz ott is tanulni, csak döntsd el, hogy mit szeretnél. :)
2021. aug. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!