Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális szorongás okozhatja...

Szociális szorongás okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Eléggé szorongó alkat vagyok.

Munkahelyen is gyakran szorongok.

Azt vettem észre, hogy néha, ha rám tör a szorongás megfájdul a szívem környéke és néha elzsibbad a bal karom.

Ezt okozhatja szorongás és később lehet belőle szív problémák?


Vagy csak hanyag testartástól és helytelen levegő vételtől fordul elő?



2021. aug. 30. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Okozhatja, és kardiológiai kivizsgálás után pszichológussal kezeltetni kéne. Nem kéne annyiban hagyni, hogy szorongsz és kész. Meg kell emésztened, hogy nincs okod az emberektől félni, és ebben pszichológus tud segíteni.
2021. aug. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet tőle ilyen probléma igen, ha túl erős a szorongás az szervi bajhoz is vezethet egy idő után.

Illetve okozhat olyan tüneteket mintha pl baj lenne a sziveddel de közbe ugye az erős szorongás a ludas.

Nekem volt olyan erős is a szorongasom (aztán a végén már panik jött ram, erős felelem) , hogy mentő vitt el mert olyan volt mint egy szivroham.


Ahogy az 1es irta először kardiologia, nem árt egy szívultrahang és EKG, majd pszichiáter.

Jobbulást.

2021. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!