Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Munkaviszony mellett Tündérhegy?

Munkaviszony mellett Tündérhegy?

Figyelt kérdés
Ugye 3 hónapos elvileg, és ha valakinek munkahelye van az mit csinált? Elment 3 hónapra táppénzre? A munkáltató milyen szemmel nézte? Vagy felmondott? Hogy oldottátok meg, aki munkaviszonyból, vagy munkaviszony mellett ment oda?

2021. szept. 11. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj,hogy nem a kérdésre válaszolok,de ez nekem is érdekel.
2021. szept. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Munkaviszony mellett nehezen kivitelezhető, hisz nagy az esély rá, hogy kirúgnak. Pláne most. A Tündérhegy kb 10 évvel ezelőtt jó volt, most már nem. A gyógyszerezés náluk nem a legjobb.
2021. szept. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérhetsz fizetés nélküli szabit.
2021. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor felejtős, ez az egyetlen munkahely amit el tudok tűrni és már ott vagyok másfél éve ami nálam már sok idő
2021. szept. 11. 20:28
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Táppénre természetesen mehetsz, de akkor meg a fizetésed lesz kevés.
2021. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az nem baj, de nem sok az a 3 hónapos táppénz? a munkáltató szempontjából pl?
2021. szept. 11. 20:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

De, én úgy tudom adhat a körzeti orvos 3 hónap betegszabadságot pszichiátriai probléma BNO-ra. Beszélj vele.



Én is voltam 3 hónap táppénzen, mások is. Semmi extra, ha szólsz előre, fel tud venni embert. Vagy megoldják házon belül, ha olyan a cég. Nem kell megmondanod a pontos okát, csak hogy te most betegség miatt táppénzen vagy 3 hónapig aztán küldöd az igazolást.

Velem extra kedvesek voltak, amikor végre újra munkába álltam.

2021. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kevés munkahely fogadná el, hogy 3 hónapot kiesik a munkából mentális probléma miatt. Sajnos ebben az országban még mindig nem elfogadott a mentális egészség megóvása, a pszichológushoz, pszichiáterhez járás.
2021. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják tudni a BNO kódot, az csak az OEP-nek kell. Nálunk 3 dolgozó is kiesett (igaz, nem egyidőben). Egyet baleset ért, másik kettőnek más baja volt. Plusz másokról is tudok, akiknek ugyanaz a baja volt mint nekem.

Plusz volt egy aki tényleg pszichiatrián volt, szintén megvan még a cégnél. Őt én ajánlottam be.

Egyáltalán nem ritka a hosszú betegség.



7. voltam megint

2021. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én most voltam fél évet táppénzen, a háziorvos magától nem írhat ki csak maximum 1 hónapra, de szakorvosi javaslattal a maximális táppénzen tölthető idő egyhuzamban 1 év.
2021. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!