Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depresszió ugye érzelmi...

A depresszió ugye érzelmi kiégést (is) jelent?

Figyelt kérdés

Mert évek óta tartó munkanélküliség után végre felvettek valahova, holnap kezdek, és ilyenkor ugye repesnem kéne az örömtől.. ehhez képest abszolút 0 az érzésem, inkább szorongok durván tőle, tehát negatív az egész, semmi pozitívat nem érzek benne.


Mások 10x jobban örültek a hír hallatán MINT ÉN SAJÁT MAGAM, (pszichológusom is pl, én meg csak ültem egy erőltett mosollyal az arcomon), egyszerüen nem értem saját magamat. :/



2021. szept. 12. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Abszolúte jól gondolod.
2021. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hátha segít azért majd rajtad a napi rutin, meg a hó végi fizetés kicsit! Adj kis időt, hátha.
2021. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanígy érzek, pedig még nincs meg az új, de tudom, hogy annyira apátia és motiváció vesztett vagyok, hogy nincs meg bennem ami volt. :(


Szerintem - főleg ha sokat voltál benne ebben az apátiában- akkor lesz jobb, amikor megkapod a kellő interakciokat, új élményt és az pozitívan dög hatni rád.


Sajnos én is ebben vágyik most, hogy hónapok óta tartó sz*r dolgok és egy rossz munkahelyi váltás után nem tudok előre örülni új munkahelynek.


Most pár órában dolgotok valahol, ez kicsit segít.. de máig nem találom meg újra a helyem, addig ez az érzés rajtam lesz.


Sok sikert neked, ha jó helyed lesz akkor el fog múlni ez az érzés!

2021. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!