Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichózis-triggerek. Hogy...

Pszichózis-triggerek. Hogy küzdjem le őket, ha nem tudom elkerülni őket?

Figyelt kérdés

2021. szept. 13. 21:37
 1/4 Miss Endzsi ***** válasza:
91%
Mit érzel pszihózis alatt? Én úgy véltem egyedül vagyok ebben a kreált világban, vetették ide, hogy rajtam szórakozzanak. Minden engem figyelt, deriliumszerű álomként éltem meg, fekve is szédültem. Nekem a lelkiismeretem miatt alakult ki, azért figyelt mindenki, minden, még a fal is. Le kell tisztáznod, mi miatt lehet.
2021. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben,mik a triggerek? Így nehéz hozzászólni. Először is,ha jól van beállítva a gyógyszered akkor kevesebb esély lesz a pszichózisra. Ha nm tudod elkerülni pl az embereket buszon akkor több féle meditációs gyakorlat van. Szerintem ezt a kérdést inkább a pszichiáter válaszolja majd meg. Ami nekem pluszban bevált,a napi szigorú szabályok,és a megfelelő hosszúságú és minőségi alvás,az idegrendszer akkor pihen és muszáj aludni.csak egy tipp,de menj dokihoz.
2021. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem elmúlt a pszichózisom a pszichológusomnak és annak köszönhetően hogy felvállaltam pozitív voltam és felvállaltam a helyzetem akármilyen szar is
2021. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%
Meditáció is lehet pszichózis trigger, csak jelzem.
2021. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!