Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma láttam egy szép lányt a...

Ma láttam egy szép lányt a buszon vágásokkal a kezén, szerintetek legközelebb menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés

Szóval tényleg szép volt és aranyosnak tűnt, a vágásokat karkötőkkel takarta (nyilván nem akarta őket mutogatni gondolom) csak egy kicsit ahogy kapaszkodott elcsúsztak a karkötői és láttam. 15 körül lehetett, szerintetek jól esne neki, ha így odamennék és kedves lennék vele? Úgy értem a sebeket nem említeném, az furi lenne egy random ismeretlentől...

Tegyük hozzá, szerintem nem lesz elmebeteg valaki, attól, hogy problémái vannak, ne írjatok ilyeneket, hogy a lány őrült meg ilyenek. A legjobb barátom is csinálta és biztos vagyok benne, hogy ő nem őrült



2021. szept. 14. 16:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Figyelj 20-30 szabályosan egymás mellett sorakozó vágás az alkaron, erősen kétlem, hogy baleset...

Persze értem az álláspontodat, csak te nem láttad a lány karját.

2021. szept. 15. 17:44
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A 12 éves nevelt lányom is hasonlót csinált és máson is látta. Jár pszichológushoz, de ez nem ilyen könnyű.


Én azt kérdezem tőled: miért akarsz oda menni hozzá? Mit tennél vagy mit érzel? Csak, mert ha csak azért vagy mert úgy gondolod lehet csak ártasz vele. Lehet téged a jó szándék vezérel, de sejtelmed sincs ha netán kiderül miért érdeklődsz után hogy reagál.

2021. szept. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én saját tapasztalattal tudok nyilatkozni, nekem is vannak hegeim. Nagyon kellemetlen még ismerőstől is, ha meglátnak egyet és megkérdezik, hogy történt. Akik tudják, hogy mi a szitu, azokon pedig állandó aggodalmat és sajnálatot látok. A "Mi a baj?" vagy "Segíthetek?" jellegű kérdések kedvesek, de engem kifejezetten zavarnak. Ha zaklatott vagyok vagy csak szimplán érzem az ingert, hogy meg akarom vágni magam, nem mondom a szemedbe, hogy épp fizikai fájdalmakról ábrándozom, nem tudsz segíteni. Ha pedig nem ez a helyzet, hanem kivételesen minden ok, akkor meg csak újra eszembe juttatja. Szóval a legjobb, ha valaki úgy szólít meg, hogy nem tud a hegekről. Ha látta őket, az látszik az arcán.

Na de ez én vagyok, az a lány a buszon valószínűleg kevésbé érezné magát rosszul, mint én, mivel felvállalja a hegeit. Csak arra szerettem volna kilyukadni, hogy sok minden járhat a fejében, nem tudhatod, miken ment keresztül és bár lehet, hogy jó szándékkal mennél oda hozzá, nem feltétlenül pozitív hatása lesz arra a lányra.

2021. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!