Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS! Lehet egyszerre 2 b6-ot...

SOS! Lehet egyszerre 2 b6-ot bevenni ha valami nagyon stresszes helyzetbe kerülök?

Figyelt kérdés
Nyilván belehet venni de lesz valamilyen negatív hatása?Konkrétan holnap reggel 9kor lenne az az elkerülhetetlen stresszes dolog.(nem szeretném elmondani hogy mi)de kötelező sajnos

2021. szept. 15. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Sem negatív, sem pozitív hatása nem lesz, bevehetsz akár hatot is.
2021. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A stresszt nem fogja csökkenteni?
2021. szept. 15. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Én vitaking multi profi plus vitamincsomagot szedek. Ebben 25mg b6 vitamin van egy adagban, ami az ajánlott napi bevitel 18szorosa. Mivel vízben oldódó vitamin így a felesleget szépen ki fogod pisilni.
2021. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Placebo-hatás. Ha elhiszed hogy csökkenti talán segít. Kivéve ha nagyon stresszes az a dolog. Én anno próbáltam Frontin B6-ra váltani, de mikor beütött egy nagyon stresszes szitu nem ért sokat.
2021. szept. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Magnéziumot is tolj mellé.
2021. szept. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!