Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmondhatom a pszichológusnak,...

Elmondhatom a pszichológusnak, hogy meg akarok halni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék semmit hozzáfűzni (nem járok pszichológushoz), csupán érdekel, hogy ilyenkor van valami "következménye"

(Pl tovább küldd valami "komolyabb" helyre), vagy csak szimplán ezt is figyelembe veszi a kezelés során?



2021. szept. 16. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha szeretnéd, hogy segítsen túltenni magad ezen a gondolaton, akkor menj el hozzá. Nem szégyen, ha segítséget kérsz.
2021. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Felkereshetsz krízisambulanciát is.
2021. szept. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen el. Csak így tud segíteni, nem húz rád azonnal kényszerzubbonyt. Megpróbál leásni ennek az okára.
2021. szept. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Kezdésnek szerintem most is telefonálhatnál a lelkisegélyeseknek. Szerintem kár egy percig is tovább ilyen fosul lenni.
2021. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Én csak hasonlót mondtam neki, rögvest gyógyszert akart felírattatni (trollok kedvéért: tudom, hogy lógus nem írhat vel, el akart küldeni a kollégájához), pedig azt nem akarok szedni.
2021. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, meghallgat, és mond rá valamit. Ahogy írták előttem nincs kényszerzubbony, szabad akarat van, kisétálsz onnan a saját felelősségedre.
2021. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
őszintének kell lenned a picológussal, ha tényleg segítséget szeretnél és nem szégyen segítséget kérni
2021. okt. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!