Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elképzelhető, hogy depressziós...

Elképzelhető, hogy depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
3 napja alig ettem és nem tudok aludni sem.Megváltozott az általános közérzetem (pl.: nincs kedvem semmihez, kötekedő vagyok, folyton a szüleimmel veszekedek) és nem utolsó sorban azt sem tudom mit érzek vagy mit gondolok.Annyira zavaros minden.Ha nem depressziós vagyok akkor mi lehet a bajom és mit tegyek?
2010. aug. 31. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. 3 napból még nem lehet ilyen következtetést levonni. Nekem is xar kedvem van. Hirtelen lett hide és ősz. :( Ilyenkor mindenki nyomi, rosszkedvű, ideges. Ne aggódj, szeirntem nem vagy depis.
2010. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A depresszió az nem ilyen, megnyugtatlak...
2010. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Néha remegek és ideges leszek.Volt olyan eset is, hogy annyira ideges lettem, hogy megvágtam magam mert csak ez tudott megnyugtatni.
2010. aug. 31. 15:09
 4/10 A kérdező kommentje:
és lehet viccesen fog hangzani de egyszerűen kerülöm a fényt.Ha süt egy kicsit a nap akkor is a szobába ülök.
2010. aug. 31. 15:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidegfront bameg.
2010. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pszichiáter, pszichológus foglalkozik a mentális problémákkal, még a depresszióval is. Nem ide kell írogatni, hanem el kell menni szakemberhez, ha panaszod van, azért vannak, hogy segítsenek.

Soraidból látszik, hogy valószínű serdülő lehetsz, ezek a tünetek, amiket leírtál (pl vagdosás) nem jelentenek valami adekvát feszültségkezelést a részedről. Mit fognak szólni a barátaid, a családod, később a munkahely, a gyermekeid, ha meglátják? Mert a hegei megmaradnak.

Ha nem sikerül a feszültséget kezelni, akkor miért nem jelezted eddig még senkinek? Családod, barátok?

2010. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fénykerülés is súlyos neurotikus tünet.
2010. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, ahogy így olvasom, te direktben depressziós AKARSZ lenni, vagy azt akarod, hogy azt mondjuk, hogy az vagy...
2010. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, nekem is az jutott eszembe, amit az utolsó írt..
2010. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem akarok az lenni és azt sem akarom, hogy azt higyjétek.Csak kérdeztem, de köszi a válaszokat
2010. aug. 31. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!