Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió esetén a gyógyszere...

Depresszió esetén a gyógyszerek hatásosak?

Figyelt kérdés
Őszintén nem hiszem hogy gyógyszer által valaki kigyógyul a depresszióból

2021. máj. 30. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

Jól hiszed. A sok agyhalott megjön nemsokára azzal a dumával,hogy a xanax egy vitamin,tehát ennek a hiányában depressziós leszel.

Embertelen,gusztustalan dögök...

A hal ha a part szélén van nem drogozom be,hanem visszadobom a vízbe. Ennyire se futja.

2021. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hatásosak, de önmagukban nem sokat érnek. A gyógyszer csak tüneti kezelés, a kiváltó okok megszüntetéséhez pszichoterápiára van szükség. A gyógyszer azért fontos, mert pl. súlyosabb depresszió esetén több személy nincs olyan állapotban, hogy el lehessen kezdeni velük a pszichoterápiát. Ahhoz, hogy együtt tudjanak működni, először csökkenteni kell a tüneteiket. Ebben segít a gyógyszer. + abban, hogy csökkenti a tüneteket, amíg el kezdenek érződni a pszichoterápia hatásai.
2021. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Én gyógyszerek nélkül nem is tudok funkcionálni, gyógyszerekkel jól vagyok, nekem 100%-ban segítenek.


Nem járok/jártam pszichoterápiára.

2021. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lassan már egy évtizede érzem magam depressziósnak, 1-2 évvel ezelőtt volt egy öngyilkossági próbálkozásom, ami miatt be is vittek pszichiátriára. Ott megállapitották, hogy súlyos depresszióval küzdök, aláirattak egy papirt velem, ami fejében jöhettem csak ki másnap. Mikor kiengedtek, felirtak egy gyógyszert is a depressziómra, de ahogy érzem, nem igazán segitett rajtam, csak a fokát enyhitette, mivel mai napig vannak olyan pillanatok, amikor random rámjönnek a sirógörcsök, viszont könnyebb leküzdeni Őket, mint ezelőtt volt. Szerintem inkább próbálj meg egy szerető társaságot keresni magadnak, az Nekem is segit egy hangyaf*sznyit.
2021. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én abszolut élni akarok. De a betegségem olyan mélységekbe vitt amiről nemis gondoltam volna hogy emberileg lehetséges hogy létezik egyáltalán olyan "érzelem" amit megéltem. Pedig bizony van. És hirtelen gyors iramban kezdtem fogyni. A szorongás teljesen felemésztett elhatalmasodott rajtam nem tudtam irányítani. Nem mertem kimenni az utcára. Nem mertem zenét hallgatni vagy filmet nézni semmi olyasmit nem mertem ami érzelmeket hozott ki belőlem mert minden borzasztó szélsőségesen éltem meg és azonnal pánik lett a vége.

Rajtam semmibsem segített. A végén már a házból sem mertem kimenni és csak aludni akartam mert addig sem éreztem semmit.

A gyógyszer segített, megmentett.

2021. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Akkor mi segít, semmi ?
2021. jún. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6. Mi a gond?
2021. jún. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Testi tünetek kinoznak, alvaszavar, nem tudok koncentrálni, enyhe zsibbadas, a fejembe van egy szorító érzés. Kénytelen vagyok megpróbálni a gyogyszert. Itt írják hogy valakinek az segített.
2021. jún. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8 és te komolyan egy arc, név és hitelesítés nélküli oldal szintén arc és név nélküli posztja alatt alapozol egy arc és név nélküli kommentre ahelyett, hogy megfognád magad és elmennél egy szakemberhez?


Hatalmas gratuláció!

Tehát ha a következő kommentben leírom azt, hogy pl nekem csak a gyógyszerek keverése segített, el fogod hinni és reggel fájdalomcsillapítóra veszed be a hashajtót meg a House felé nikotint?...

2021. jún. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez mióta agresszió?
2021. jún. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!