Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziósként mikor jobb...

Depressziósként mikor jobb egy kicsit? Reggel vs. este?

Figyelt kérdés

Én azt veszem észre, hogy reggel általában jobban vagyok, és a hangulatom a nap múlásával zuhan.

A pszichológusom szerint ez a jobbik eset, és szerinte akkor lenne gond, ha fordítva lenne.

Nálatok hogy van?


2021. szept. 21. 13:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Este jobb
2021. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Miért, azt meg tudod mondani?

(én nem tudom, nálam miért, talán a fény, de ez csak egy tipp)

2021. szept. 21. 13:50
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Ébredés előtt.

Egyébként nekem este a legrosszabb, közvetlenül elalvás előtt. Mivel egyedül élek, ezért lefekvéskor még egy óráig nem tudok elaludni, mert halott csend van a házban. Mostanában elkezdtem fehérzaj-gépet használni, mert nem bírom ezt a totális csendet.

Reggel még van energiám és nincs tele a fejem hülye gondolatokkal, amik lehúznak.

2021. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

"Reggel még van energiám és nincs tele a fejem hülye gondolatokkal, amik lehúznak."


Ez is lehet, igen.

Lefekvés előtt én bizony beveszek valamit, amitől kicsit jobb.

2021. szept. 21. 14:20
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok,reggel az ember mikor felkel akkor még fáradt,motiválatlan. De napközben ahogy dolgozom teszem a dolgom,nevetünk a kollégákkal feldobódom. Otthon ott a gyermekem,és a kiskutyánk is,a tudat,hogy lehet pihenni.


Amit az orvosod mondott,hogy a reggeli a jobb ezt még nem is hallottam.

2021. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Na jó, nem szentírás, meg nem is biztos, hogy jól emlékeszem, ezt régen mondta, és bizonyos kontextusban. Ebből senki ne diagnosztizálja magát semmiképpen!
2021. szept. 21. 15:05
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
5-ös...aki ilyen az nem depressziós!
2021. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

7-es te biztosan jobban tudod mint az orvosom. Komolyan hihetetlen hogy itt mennyi okos van...

Mindjárt szólok kollégámnak is aki ugyanígy volt hogy tévedtek az orvosok a gyakoris no name válaszoló jobban tudja pfff

2021. szept. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8-as, ne szívd fel magad, Mo.-n mindenki fociszakértő, orvos, stb.... :)
2021. szept. 21. 15:35
 10/17 anonim ***** válasza:

8-as vagyok...igen ez igaz :) csak komolyan nem értem miért hiszik egyesek hogy ők olyan nagyon tudnak mindent.

Egyébként nekem középsúlyos depressziót állapítottak meg,azon kívül,hogy egész délelőtt magamba fordultam (délután már kirángattak belőle valamennyire a kollégák,tudták mi bajom elmondtam)nem volt semmi étvágyam,sokat fogytam. Az evéssel még most is hadilábon állok,de az Escitil már hat :)

2021. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!