Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nárcisztikus vagyok, abból...

Ha nárcisztikus vagyok, abból ki tudok gyógyulni egyszer és mindenkorra?

Figyelt kérdés
2021. szept. 23. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Te diagbosztizáltad magad vagy valamelyik nagyon okos ismerősöd? Most valami nagy divat ez a nárcisztikus szó, hogy mindneki ezzel dobálózik?
2021. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
én is rákot kapok már ettől a szótól.:D
2021. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
2. De nem? Minden nap legalább 5 kérdés van róla, hogy az anyja apja pasija csaja a lósz.r kint a kert végében is nárcisztikus már.
2021. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ti is azok vagytok, azért fah nektek :D


Na de hagyjátok azt a mihez nem ertetek, mert OFFoltok!

2021. szept. 23. 23:18
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

4. Amihez nem értünk? Miért te pszichológus vagy? 😂😂😂

De jó tudjuk itt mindneki nárcisztikus meg toxikus meg a f.szom tudja mi akinek ki van a töke az idiótákkal és ezt el is mondja.

2021. szept. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Abból lehet tudni, hogy valaki nem nárcisztikus, hogy a nárcisztikus ember nem gondol arra, hogy nárcisztikus lehet.
2021. szept. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem se vagy narcisztikus, mert egyrészt olyan torzan latják a valósagot, hogy ezt nem képesek felismerni. Ha pedig valami úton módon megis megtudnák es el is hinnék, akkor se aggódnának ezen.
2021. szept. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Avass már be, hogy miből gondolod, hogy nárcisztikus vagy. Valaki mondta? Milyen érvekkel alátámasztva?
2021. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Szerintem erre tényleg egy pszichológus tud legjobban válaszolni vagy segíteni. Én tudom ajánlani, hogy felkeress pár szakembert. Azért írom, hogy párat, mert sokszor nem találja meg az ember elsőre azt a pszichológust, akivel ő kompatibilis, meg tud nyílni. Ha ezen dolgoznál, akkor hajrá!
2021. szept. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki gyógyulni nem lehet, felismerni igen, ez a ritka eset. Változtatni nehezen, hosszú terápiával. Ha valóban nárcisztikus vagy, akkor valószínűleg romokban az életed, elvesztetted a nárcisztikus forrásokat, azért gondolkozol ilyesmin. Nem hiszem, hogy így lenne, lehet hogy csak elolvastál pár internetes oldalt a témában, és magadra aggatod a diagnózist. Keress fel egy szakembert, ha bizonytalan vagy, és vele beszéld meg.
2021. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!