Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítene valaki??Mit tegyek...

Segítene valaki??Mit tegyek ha rejtett nárcisztikus vagyok? 100%-ban bitos vagyok benne. Gerekkorom óta vannak velem gondok. Többi lent..

Figyelt kérdés
Gyerekként félős voltam, nem voltam olyan mint a többi gyerek. óvodában mondták hogy nem vagyok normális. Miután anyám meghalt az után kezdödött minden, még ő is mondta hogy sokat fogok szenvedni ha nem változtatok (nem tudtam soha önálló lenni). Nem tudtam beilleszkedni sehova, ha volt is 1 barátnőm mindig veszekedtem vele, ha csatlakotott oda mg 1-2 ember nem tudtam megszólalni. Mindenkit elmartam magam mellől. Sokszor sajnáltatom magam (amit nem veszek észre szimplán úgy érzem hogy nekem nem jó, senki nem szeret). De mindezek mellett nem tudok szeretetet elfogadni (adni igen, de csak a macskáimnak). Nem tudok elfogadni semmit sem pl: tea, vagy csoki, vagy ruhadarab, vagy ajándék. Most a munkahelyemen is kiközösítettek, bár már mindegy mert nem járok dolgozni. Érzelmi evő lettem. Nem tudok koncentrálni, mindig forog az agyam, hiába kellene tanulni vagy csinálnom azt amivel foglakozni fogok, mind a kettő szorongással tölt el. Nincs önbizalmam. Járok pszichiáterhez.
2021. aug. 1. 20:20
 1/10 A kérdező kommentje:
biztos,gyerekkoromcsatlakozozz
2021. aug. 1. 21:02
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Hívő vag? Nekem csak az segít a szorongásban, semmi más, csak Isten.
2021. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
*vagy
2021. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Imádkozni nagyon ritkán szoktam,leginkább akkor ha baj van.
2021. aug. 1. 21:41
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
A leírtak nem utalnak nárcisztikus személyiségzavarra... Ne öndiagnosztizálj. Nem véletlenül jársz pszichiáterhez. Ha kétségeid vannak, akkor azokat mond el neki.
2021. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
A leirtak egyaltalan nem a narcisztikus szemelyiseg jellemzoi. Nem vagy az...
2021. aug. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Introvertált vagy inkább.
2021. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kötődés fóbia?
2021. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó ilyen létezik, hogy kötődés fóbia??
2021. aug. 2. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen keress kötődès/kötelèk fóbia. Ezt a szeretet elfogadásának kèptelensège miatt gondolom. Intitástól való fèlelem. Minden amit leírtál kora gyermekkorban szerzett sérülès okozhatja, főleg anya- de szülőkapcsolat. Ahogy írtad anyukád meghalt...nem tudom hány éves voltál de ez is nyomhat a latba... Sajnos nem tudom mit lehet ezzel kezdeni. De egyébként akár enyhe autizmus is lehet, sokszor sebes diagnózis keletkezik személyiségzavarnak címkéznek miközben asperger/autista vonásokat hordoz az ember. Sajnos ez nem olyan hogy akarni kell és megjavul. Hanem másképp működsz. :/
2021. aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!