Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erős szorongás okozhat ilyen...

Erős szorongás okozhat ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Létezik, hogy a sok gond és probléma miatt, a szorongás olyan érzést kelt, mintha menekülni akarna az agy a valóságból?

Tehát már olyan hülye gondolat is eszembe jutott, hogy mi van, ha hallucinálok? Holott semmi extra vagy új dolog nem került az életembe stb stb... De még is tök rossz érzés, mintha magamat kellene meggyőznöm arról, hogy baromság és csak egy idióta gondolat... Hozzáteszem, nagyon sok gond zúdult egyszerre a nyakamba és a pszichés terhelést nem mindig bírom zökkenőmentesen.


Köszönöm a válaszokat.



2021. szept. 26. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tuti idegi állapotod végett van ilyen tüneted. Az ideg sok mindent befolyásol,nem csak mentális,nagy testi bajod is lehet ideg végett!

Jól bírsz aludni? Csak mert fáradtság,kimerültség is okozhat ilyent!

Én személy szerint azt csinálnám hogy ha most ugye sok rossz dolog van az életedben és eleve nehezen tudsz ezekkel megbírkozni,keress fel egy pszichiáter MAGÁNrendelést és kérj időpontot,tájékozódj az interneten a vélemények alapján hogy a legjobb helyre kerülhess.Ne feltétlen gyógyszerhez akarjatok nyúlni már elsőre,esetleg közöld is ezt az orvossal hogy nem szeretnél gyógyszert szedni,hanem tanácsot adjon vagy relaxácios hanganyagot,de ha az nem hat neked akkor nyugtatót,szorongásoldót írass ki vele.

Mi előbbi gyógyulást kívánok!

2021. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz
2021. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grimfox ***** válasza:
100%
Az erős, és nem olyan erős, de tartós szorongás is okozhat ilyet. Ez olyasmi, mintha el akarnád magad szakítani a valóságtól, elidegenedsz. Ez olyasmi, amivel érdemes mihamarabb szakemberhez fordulni. Főképp, ha a stressz várhatóan fennáll még egy darabig.
2021. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok! Köszönöm a válaszokat.

Bízom benne, hogy mielőbb egyenesbe tudom hozni az életem, s erre az időszakra majd csak egy rossz emlékként gondolok.

Hálás vagyok Nektek.

2021. szept. 26. 16:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!