Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lehetnek ilyen érzéseim?...

Miért lehetnek ilyen érzéseim? Melyik az igazi "énem"?

Figyelt kérdés

Több trauma is történt az életemben. Ezeket részben elfelejtettem, de még nem tudtam teljesen feldolgozni. Részben ezek alakították és változtatták a korábbi gondolkodásmódomat, részben pedig a kor, ahogy idősebb lettem. Nem vagyok most sem öreg, de gondolom értitek. Máshogy lát az ember dolgokat 18-19 évesen és 23-25 évesen. Legalábbis én.

Miért lehet az, hogy valamikor elégedett vagyok az eddigi döntéseimmel, a párkapcsolatommal, a karrieremmel, az életemmel, de máskor meg ennek ellenkezőjét érzem és úgy gondolom, hogy jobb lett volna ha az egész életem máshogy alakul, ha más szakot végzek az egyetemen, ha nem jött volna össze ez a párkapcsolat, ha korábban hoztam volna meg fontos döntéseket és ez elszomorít?


Szerintetek melyik az én igazi énem? Honnan tudom ezt eldönteni?

Ahhoz, hogy igazán boldog legyek és jól alakítsam az életem, ahhoz tudnom kellene ezt, én azt hiszem. És amúgy is zavar, hogy nem tudom melyik az igazság.



2021. szept. 28. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Mindegyik az igazi éned. Normális, h hullámzik az ember hangulata, nem gépek vagyunk. Amúgy hormonok okozzák. Fáradtan, stresszesen mindenki borúlátóbb, kipihenten, nyugodtan, jóllakottan meg optimistább. Teljesen normális.
2021. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tippelni tudok. Ha hiányérzeted van, akkor az azért van, mert mégsem vagy elégedett. Valamiért megjelenik ez a hiányérzet, nem?
2021. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
87%

Szerintem a megoldás az ha felfogod,hogy a múlton már változtatni nem tudsz a jövődön viszont csak akkor ha arra fókuszálsz.

Elvesztegetett idő és energia ezen rágódni.

2021. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!