Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexiások milyen gyógyszert...

Anorexiások milyen gyógyszert szedtek evésre ?

Figyelt kérdés

Ki milyen étvágy fokozó gyógyszert szed ? Szeretnék hízni de étvàgyam nincs, annyira megszoktam a koplalást.

Anyàm szerint pszichiáterhez kellene mennem ezzel.


2021. okt. 1. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem pszichiáter nem szükséges, de egy jó pszichológus igen.

Mivel nem testi a dolog, nagyon nem biztos hogy segítenek az étvágy fokozók, ettől függetlenül pl béres cseppet próbáld ki, én azt szedtem, ártani nem árt, de nekem nem segített, csak akkor amikor már mentálisan is kezdtem helyrerázódni. Illetve van gyerekeknek készült apetister is, az még finom is egyébként.


Sok sikert!

2021. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
4 cl unikum. A gyomrodnak is jót tesz.
2021. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%
Engem gyerekkoromban béres cseppel tömtek, bár nem voltam anorexiás, csak sovány.
2021. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
mirtazapin tipikusan étvágynövelő
2021. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én régen kaptam étvágy növelőt, ami már forgalomban sincs, de már a szakirodalom se tartja érdemesnek, mert teljesen felesleges.

Szakember segítséget javaslom. Pszichiátert pszichoterapeuta végzettséggel. Esetleg ha tudsz kórházba menni, akkor tündérhegy, thalassaház, sote... már elég sok helyen tudnak segíteni, ha akarod.

2021. okt. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nutrindrink tápszer. Inni kell. 2 dl-ben 300 kalória van (+ sok vitamin, nyomelem, ásványi anyag). Nem telít, ugyanúgy tudsz enni mellette.

Sokféle ízű van.

2021. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vény nélkül teljes áron, háziorvos kedvezménnyel felírhatja.
2021. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!