Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki más már átment ezeken?

Valaki más már átment ezeken?

Figyelt kérdés

Sokáig alszom mert nem akarok a valóságban lenni viszont álmomban is mindig megaláznak, kiközösítenek. Folyamatosan kínos szituációkba keveredek. De még mindig jobb mint élni.

Próbálkoztam fotózással, írással, festéssel de nem értékeltek, maximum rosszul. Nem értettek meg soha.

A lányok le se xarnak az anyagi helyzetem és külsőm miatt. Személyiségem inkább óvatos mint bátor. Nagyon jó lenne egy kedves lánnyal összejönni, de mint mondtam teljesen átnéznek rajtam. Nem lettem meleg de a sok próbálkozás miatt teljesen kiábrándultam belőlük. (Sokszor és sokat próbálkoztam, képcseréig jól is megy minden aztán vége.)

Megfigyeltem mindig a sportoló tulkok a befutók, pumpált egóval és izmokkal. A lányok meg komolyan mondom a legtöbb egy dugsnál nem jobb semmire.

27 vagyok és elfáradtam. Ki vagyok égve teljesen, enervált vagyok. Tényleg sok helyen próbálkoztam, sokat, sokszor és soha semmi!


Azt látom mindig az értéktelenségre van igény, mimnél primitívebb valaki annál menőbb. Az emberek nagy részétől hányok sokszor magamtól is múltbéli tetteim miatt.


Tényleg nagyon ki vagyok égve: soha nem kaptam ölelést lánytól soha egy kedves szót. Nem tudom, hogy mit vétettem hogy ezt érdemlem. Ronda vagyok és félénk lelkileg széttrancsírozott. És hozzátenném általában fehérek szólnak be, néznek le...



2021. okt. 5. 20:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha válaszoltok oda tudnátok írni hogy férfi vagy nő
2021. okt. 5. 20:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a lányokat egy dugasra "iteled meg,akkor már eleve nm tisztelettel állsz a másik nem felé..és ez jön le a bemutatkozásodbol..full negatív..te magaddal barátkoznal? Most legyél őszinte magadhoz.nem. aki magával rendbe van,annak jó a kisugárzása,kedves magához és másokhoz is.ez nincs meg nálad ,ezt lehet fejleszteni.de ne gondold,hogy mindenki másban van a hiba.. sajnos sok munkád lesz magaddal,egy pszichológus lehet elindítana az úton,hogy megszeresd magad és a traumaidat feldolgozni. Lehet több év munkája lesz,de megéri.
2021. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van valami vagy valaki az életedben, amiből erőt tudsz meríteni?
2021. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek testvér, de eggyütt érzek veled én 20 vagyok, egyetlen ölelésbe volt részem még pici koromban a szüleimtől. Én megérdemlem ezt, nem tudom miért, ha tudnám ezerrel rajta lennék a dolgok helyrehozásában.
2021. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Fszi ez most csontig hatolt, sajnos gyakorin nem fogsz kielegito valaszokat kapni, de mivel szivhez szoltal oszinte leszek, sajnos manapsag a legtobb lany nem lat tovabb az orranal, hidd el hogy mindenkinek eljon az ideje, lehet azert nem jott meg el a tied mert tulsagosan hajszolod, a kinezet egy dolog de ahogy latom egy ertelmes muvelt srac lehetsz, pontosan kene tudnod hogy egy ilyen sracot keresnek a nok, es most nem a leharcolt bulipic5akra gondolok es az utcan rohangalo riherongyokrol, hala istennek vannak meg rendes lanyok es nehez megtalalni oket, en most ugy erzem hogy nekem sikerult de ez evek kerdese volt sajnos.

A hobbikat ne add fel, most hirtelen egy pelda jutott eszembe, 14 evesen lehetosegem lett egy gitart venni es napi tobb orat gyakoroltam hogy egyetlen egy akkordot lefogjak, kesobb eleg volt 2 perc, a fotozast a festest a zenet es minden mast meg kell tanulni fejleszteni magad, szerintem ha ezek igazan tetszettek volna folytattad volna, meg mindig keresed magad de ezzel semmi baj, tisztelem azokat akik mernek probalkozni, igenis bator vagy, kutass mert egy jo hobbi sikerelmenyt adhat, nagyon szurkolok neked a felallasban es sok erot es kitartast kivanok, es az igazi jonni fog.

2021. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat! :)
2021. okt. 5. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Sosem szabad várni a sült galambra. Minden mindennek a következménye, úgyhogy ha akarsz valamit, akkor azért tenned kell. Van youtube-on egy videós SNEAKO, ő mondta,( 20 Years videójában) hogy, ha valahol tartasz az életben arról kizárólag te tehetsz.(Mellesleg, miért nem sportolsz?)

Az "unalmas lányok" nézeteiddel teljességgel egyet értek. De ha tényleg, igazán okos vagy akkor megoldod. Kell egy rakás intelligencia hozzá, hogy ne azt nézd, amit csinálnak, hanem hogy miért csinálják, mi lehet mögötte? Ez egy érdekes pszichológiai látádmód, ami nekem segített.

Nekem szerencsém van a lányokkal, mert nagyon tele tudom beszélni a fejüket... De ez csak azokkal megy, akik elég okosak hozzá, hogy megértsék, amit mondok.

Szerintem nem olyan bonyolult...

Beszélgetni bárkivel lehet kb bármiről és nem kerül olyan hatalmas erőfeszítésbe, pont egy lánnyal beszélgetni, pont egy asztalnál ülve. Legyél szellemes és vicces. Öltözködj kicsit elegánsabban. Legyél szellemes. (olvass pl Rejtőt vagy Hugh Laurie-t vagy Wodehouse-t) A nők érzelmi biztonságra és szeretetre vágynak és ha érzik vagy látják rajad, hogy te képes vagy ezeket nyújtani, máris nyert ügyed van. De ha ezek a tulajdonságok nem vonatkoznak rád, akkor lépj egyet vissza az intelligenciához. Ha valakinek magas az intelligenciája de sehogy nem jut nőhöz a tulajdonságai "felhasználásával", akkor barátom színészkedni kell. Meg kell nézni az adott csaj értékredjét, nézeteit, viselkedését és "fel kell állítani egy profilt", hogy mit szeret, mire lehet szüksége. Ez persze nehéz, sőt egyes személyiséget teljes mértékben nélkülöző, 4cm-s műkörömmel 19órás képernyőidővel rendelkező plázacicáknál kevésbé fog menni és jó emberismerő, következtető képességeket igényel, de ha elég okos vagy menni fog.



-Ui:társaságokat, közösségeket kell keresni, akik együttesen szeretnek valamit. Fura példa de ha van egy videós, akit szeretsz, elmehetnél az egyik találkozójára és máris magadhoz hasonló emberekkel fogsz találkozni.

Suliba meg egyetemen ezért is tudnak barátságok alakulni,mert minden nap mentek valahova együtt. Ha neked nincs ilyen vagy a munkahelyen mindenki gyökér akkor szimplán beülhetsz egy kávézóba, minden nap egy adott időben olvasgatni.

2021. okt. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!