Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, de ha a...

Depressziós vagyok, de ha a szüleimnek elmondanám akkor le se szarnák, sőt kinevetnének Nem tudom hogy mitcsináljak. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 02:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Úristen mintha én írtam volna ezt a kérdést.😝 Mondjuk én elmondtam nekik és apukám viccnek vette, anyukám meg azt mondta, hogy beképzelem.

Viszont nem biztosra mondható az, hogyha te elmondanád akkor veled is ez lenne. Próbálj meg leülni velük és full komolyan elmondani, hogy mit is érzel, hátha segít.

2020. júl. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom van vmi háziorvosod, gyerekorvosod, akihez elmész ha lázas vagy pl. Neki elmondod, és megmondja, hogy mit lehet tenni, hova lehet menni. Ha nem 4 éves vagy, akkor egyedül is el tudsz menni hozzá.
2020. júl. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvosod ad beutalót
2020. júl. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem adott beutalót a körzeti a pszichiátriára, ott rögtön felírtak valami antidepresszáns, és annyi.
2020. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!