Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet csak az agyamban van ez...

Lehet csak az agyamban van ez a legszomj?

Figyelt kérdés

Kezdjuk ott hogy eleg nyugtalan vagyok, stresszes es sokat szorongok. Mindez ugy kezdodott hogy egy idobe fejfajasom volt rosszulletek stb, szervi okot nem talaltak, ingadozo vernyomasom volt, amikor rajtam volt a 24 oras mero. Ami azt jelentette nalam hogy igazabol a napi atlag jo volt, parszor volt magasabb ami miatt kaptam gyogyszert. En erre elegge raparaztam hogy fiatal koromtol kezdve eletem vegeig gyogyszert kell szedjek, biztos ezek is erositettek a jelenlegi helyzetem.

Aztan panikrohamhoz hasonlo tunet, szapora szivveres halalfelelem gyengeseg volt tobbszor. Mostanaba ez ritkan van, voszont sokszor legszomj erzes kap el. Ha nem gondolok ra nem, de amint eszembe jut tenylegnazonnal erzem mintha nehezebben jonne a levego.

Magamtol szeretnek tul lenni ezen ha ez psziches, nem szeretnek tovabbi gyogyszereket szedni, valakinek esetleg van valami tanacsa?



2021. okt. 5. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Kevéske alkohol segíthet.
2021. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hetvegente elofordul hogy iszunk a sracokkal, olyankor minden fasza mint elotte amugy
2021. okt. 5. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!