Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudom, hoyg anyámban...

Honnan tudom, hoyg anyámban több személyiség van?

Figyelt kérdés

Sokszor veszekszünk, leginkább amiatt mert ő nem tisztel, nem vesz emberszámba, úgy kezel mint egy gyereket, harminchoz közel.


Arra gyanakszom, hogy valami súlyos dolog van a fejében.



2021. okt. 5. 21:08
 1/10 A kérdező kommentje:
hogy *
2021. okt. 5. 21:09
 2/10 A kérdező kommentje:
állandóan kiabál velem, üvölt mind egy igebeteg
2021. okt. 5. 21:10
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
:(
2021. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy gyakran összevesztek, és úgy érzed, hogy lekezel, még nem következik, hogy mentális betegsége van.
2021. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem létezik ilyen, hogy több személyiség, micsoda baromság ez?! Gondolom, külön laksz, és ha számodra terhes, akkor nem mész haza. Hol a probléma? (Egyébként lehet ő nárcisztikus vagy borderline, de egy diagnózis rajtad nem segít, ő pedig nem igényel segítséget.)
2021. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
El kéne végre költözni otthonról, így harminchoz közel.
2021. okt. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Voltam külön nem bírtam fenntartani, szerinted egy mai fiatal hova tud költözni? nyomorogni egy albérletben 10 ja, kösz de nem.
2021. okt. 6. 07:31
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Ja hát akkor meg nyomorogj anyáddal inkább harmincévesen, egészségetekre.
2021. okt. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen kiegészítő munkával, kutyasétáltatással vagy takarítással is, de kell annyit keresni, hogy külön tudj élni. Nem megy együtt. Nincs arra megoldás, hogy hogy lehet együtt, csak külön lehet. Mennyit keresel milyen munkával?
2021. okt. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj külföldre, ott könnyebben megtudsz èlni, ha van valami amihez èrtesz. Lakhatsz mással is egy albèrletben, amig össze nem szeded magad. Talán megoldásokat kéne keress, nem kifogàsokat ès anyàddal nyomorogni ennyi idősen. Lehet több kiadásod lesz, de a nyugodtság és mentális egészségetek fontosabb.

Nem egészséges, és én màr 20on èvesen sem jöttem ki sehogy anyámmal,pedig nincs mentális betegsége.

2021. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!