Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok az emberek...

Miért nem tudok az emberek szemébe nézni?

Figyelt kérdés
16éves fiú vagyok és nem tudom miért de nem tudok az emberek szemébe nézni.Ha mégis belenézek akkor pánikba esek és meg sem tudok szólalni.Nincs bűntudatom és nem is hazudok vagy ilyesmi.Vagy ha egy nagyobb tömegben megyek le úgy érzem, hogy mindenki engem figyelj és ettől is egyfajta pánik tör rám.Mi lehet a baj?Mit tudok tenni?
2010. szept. 1. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Fosós vagy, és nincs önbizalmad..


Valószínűsítem hogy még semmi komolyabb dolgot nem csináltál életedben.


Sztem kezdj el valamit sportolni attól majd rájössz mire vagy képes, illetve hogy más ember mire képes.


És ettől majd bele mersz nézni a szemükbe, mert fel tudod mérni a saját és az ő kapacitásait.

2010. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A csapatsportokat ajánlom, pl foci, kosárlabda, röplabda, vizilabda, ping pong iylesmik.


Biztosan van a suliban lehetőséged rájuk.


Mindenhol szokott lenni edzés.

2010. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a csapatsportokat.Inkább egyénileg szeretek pl.futás vagy ilyesmi.
2010. szept. 1. 18:36
 4/9 anonim ***** válasza:
erősítened kellene az önbizalmad
2010. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az autisták nem tudnak az emberek szemébe nézni. nem mondom hogy az vagy
2010. szept. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

A hit Istenben is gyógyír lehet a problémára. Minden ember egyforma, senki sem különb a másiktól. Egy ember sem mondhatja azt, hogy különb vagyok s jobb a másiktól. A hit által szeretni fogod Istent, mert elsőként és legfőbbként Őt kell szeretned, s ezek után mindenkit szeretni fogsz úgy mint Önmagad.

S akkor mindenki szemébe tudsz nézni. S szemébe is kell nézned, mert mindenki a felebarátod. A gonosztól meg úgyis megvéd az Úr, nem kell félned senkitől.

2010. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó: én hiszek Istenben, de mégsem tudok az emberek szemébe nézni. ez nem csak nála történt meg, hanem ez egy betegségnek nem nevezhető állapot, vagy egy nem túl súlyos születési rendellenesség.

a hit Istenben az jó, de mutass valakit, aki a 21. században meggyógyult pl. az AIDSből, csak azért, mert hitt Istenben

2010. szept. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolso:

Nem kérheted az Urat, hogy tegyen csodát. Ha csodát tesz, csak akkor hisz benne valaki? (Ez olyan, mint lator keresztfán mondta: ha te vagy a megváltó, akkor ereszkedj le a keresztfáról és mutasd meg ki vagy.) A másik, hogy az AIDS a paráznák büntetése, azonban elterjedt már a normális emberek között is. El kell fogadni. Jézus mondta azt, hogy ne akarjátok kiismerni Isten akaratát. Az elfogadás a lényeg. Persze minduntalan kérni lehet, kérésetek meghallgattatnak. Olyat viszont nem kérhetsz, ami ellenkezik a parancsolatokkal.

Ezt ne vedd kioktatásnak, egyszerű vélemény.

2010. szept. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

okés ezt értem. de hol írja azt, hogy az AIDS a paráznák büntetése. Akkor kiknek a büntetése a lepra, a szívroham, a bénulás, vérszegénység, tüdőrák?

szerintem a betegség az betegség, nem büntetés. ha egy csecsemő hal meg, aki még nem tett életében semmit, az is büntetés?

2010. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!