Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem szeretek/merek az emberek...

Nem szeretek/merek az emberek szemébe nézni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha valakivel beszélek próbálok a szemébe nézni, de nem nagyon megy, kényelmetlenül érzem magam, és zavarba jövök, leginkább ha lányokkal beszélek akkor jövök zavarba, főleg ha tetszik az illető:D

Így nem sokat beszélgetek emberekkel mert félek, hogy zavarba jövök, elpirulok vagy rosszat gondol rólam mert nem igazán megy ez nekem.Viszont ha napszemüveg van rajtam és nem látják a szemem akkor nem jövök zavarba, sokkal felszabadultabban érzem magam.Veletek volt már hasonló?Szerintetek ez baj?Mitől lehet?Titeket zavarna?

Nem vagyok se sunyi sem pedig hazug, nem is szeretném ha valaki ezt gondolja rólam ez miatt.

20f


2010. dec. 8. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Képzelj magadra egy maszkot.
2010. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Detto ugyanez a helyzet velem is.
2010. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van, mert nem a tudat alattid nem fogadja el azt, ahogy kinézel. Tehát először próbáld meg elfogadni azt, ahogy kinézel és utána menni fog!
2010. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

meditálj, ez ellazít 100-tól 1-ig számolj csukott szemmel.(otthon csináld, egy nyugodt kis helyen)

ha zavarba vagy fogd össze a 3 ujjadat (hüvelyk, mutató,középső ujj) és érezni fogod a véred lüktetését. mindig ezt alkalmazd, ha elpirulsz és jusson eszedbe a meditáció,amit otthon alkalmaztál. tükör előtt nézz farkasszemet, ha szembe mersz nézni magaddal,az azt jelenti, hogy önmagaddal szemben őszinte vagy. mindig külső szemlélőként vizsgáld magad, ha nem vagy hazug (mert te ezt mondtad), akkor ugyan mi okod lenne szégyenkezni? tiszteld magad, mert megérdemled.

16/L

2010. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, sztem rohadt idegesítő mikor a pofádba bámulnak folyamatosan, és úgy kell beszélned. Velem is ez a helyzet. Én személy szerint nem foglalkozom vele, sztem egyszerűen ne nézz oda. :) 18/f
2010. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rakj a tükörbe 1 nagy scooby doo szemet.nekem is ez volt tuti!
2010. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!