Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önismeret? Támpontok?

Önismeret? Támpontok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rengeteg helyen látom, ismerd meg magad..járj tréningekre stb. Akinek ilyesmire nincs keret? Az hogyan kezdjen bele megismerni önmagát? Nekem baromira nehéznek tűnik.

Valami támpont?



2021. okt. 13. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Videók,könyvek.
2021. okt. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Beszélj magadról valakinek, kérdéseket tegyél fel magadnak, amik a személyiségddel kapcsolatosak, gondold végig milyen szituációkban mit tennél, reflektálj magadban mások véleményére.

+ Amit előttem írnak.

2021. okt. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
tampont olvastam
2021. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi #2 hasznosat akartam nyomni.
2021. okt. 13. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
"Beszélj magadról valakinek" - ezt annyiban változtatnám meg, hogy elég ha magadnak beszélsz magadról, vagy írd le a gondolataid. Kezdetnek jó, még ha furán is fogod magad érezni először.
2021. okt. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kezdetben Szabó Péter könyveket olvastam, aztán rájöttem hogy valójában az butított pszichológia, persze rengeteg jót mond, úgy hogy az egyszerűbb emberek is megértsék. Popper Péter is hasonló. Viszont aki nekem igazán "használt" akitől a legtöbbet tanultam ő Csernus Doktor.

Illetve önismereti kérdéseknek ajánlom Tanulom Magam önismereti videóit. Rengeteg kérdést tesz fel és ha azokat becsülettel megválaszolod akkor közelebb kerülsz önmagadhoz.

Viszont azt érdemes tudni hogy az önfejlesztés egy életen át tartó folyamat. Sok sikert hozzá!

2021. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!