Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Seduxen (diazepam) vélemények?

Seduxen (diazepam) vélemények?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Manapság senkinek se hajlandóak kiírni, úgyhogy én is kíváncsi lennék, illetve a miértre is.
2021. okt. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elavult gyógyszer.
2021. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elavult??? Mint ápolónő ezt megkérdőjelezem.
2021. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hármas: mindenki ezt mondja, a pazichiáterem pl. ezért nem volt hajlandó kiírni nekem xanax helyett, nem is értem, pedig szerintem jobb lenne.
2021. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl egy epilepsziás görcs azonnali oldásra nagyon is jó gyógyszer. Zavart, agresszív betegnek úgyszinté. Nem is értem hogy egy jól ható gyógyszer hogyan lehet elavult. Minden ami jó, elveszik. :/
2021. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem, pedig egyrészt érintett vagyok, másrészt szegről-végről szakmámba is vág. Manapság szinte csak a Rivotril-Xanax párost adják szorongásoldónak (meg antidepresszánsokat). Pedig a Seduxen semmivel sem rosszabb az előbbieknél. Kivételes esetben (idegösszeomlás) volt, hogy ki tudtam könyörögni egy injekciót a háziorvostól, esetleg ügyeleten, de pszichiátrián már szinte nem is használják.
2021. okt. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1.4-es vagyok. Nekem szimplán annyival letudta a pszichiáterem, hogy ő ezzel a gyógyszerrel nem foglalkozik. Nem tudom mennyivel jobb, hogy naponta 5mg xanaxot szedek helyette, pedig ahogy olvastam a seduxen lehet, hogy hatásosabb szorongáscsökkentő lenne.
2021. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A seduxen diazepám tartalmú, kispotenciálú hosszú felezési idejű benzodiazepin.A támogatást megvonták róla, 20 darab 5mg-os(ami 0,25mg xanaxnak felel meg)2700 forint. Jóval gyengébb a xanax és társainál,kevésbé okoz függőséget,és sokkal könnyebb lejönni róla. NEM ELAVULT. Pfizer(xanax) és ROCHe (rivotril) egyszerűen kiszorították a piacról. Pedig az Elenium és a Seduxen pont elég lenne pánikra szorongásra,10-ed annyi függő lenne mint ma
2021. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!