Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugtatósok, mennyit és mit...

Nyugtatósok, mennyit és mit szedtek?

Figyelt kérdés
Mire szeded, és mióta?

2019. máj. 29. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szorongásra, reggel este fél szem frontint, kb 2 hónapja.
2019. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Frontint, 3x1 0,25-ös van felírva, de van, hogy egy fél is elég egész nap, de ma kellett kettő is. Még csak pár napja szedem, pánikbetegségre, szorongásra.
2019. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem használt a frontin csak nagyon álmos leszek tőle. Így 3 nap után abba is hagytam. Ha nagyon kivagyok estére akklr felet veszek be a 0.25ből. Nekem alacsony a vérnyomásom így gyorsan kiüt és melyen alszom tőle. De normál vérnyomásuaknak allítólag erre sem jó. Hozzá lehet szokni könnyem és durva az elvonási tünet. Inkább hagyjátok a francba. Vagy csak picit alkalmanként óvatosan. Aki össue vissza szedi annak szólok, hogy ez nem tik-tak. Pórul fogsz járni.
2019. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Generalizált szorongás,pánik(most már antidepi mellé) 2x0.5 mg

De van hogy még egy felet (0.25) rádobok,pluszban,mert a b*zi antidepi nehezíti az alvást.

2020. okt. 8. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,elfelejtettem írni,frontinról van szó,most mar sajnos(vagy nem sajnos,nekem krllemes) 3x0.5 öt,pedig már elmúltak a duciltia (snri antidepi) mellékhatásai,csak egy nem ,h nehezíti az alvást.
2020. okt. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!