Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bulimiás vagyok?!

Bulimiás vagyok?!

Figyelt kérdés
Sziasztok már egy jó ideje bulimiától szenvedek.De kb 10 napja frontint kell szednem nem tömöm magamba hanem reggel fél este fél.És azóta elmúlt ez a problémám ha nem is teljesen de nem hánytatom magam és már azért enni is tudtam minden féle bűntudat nélkül még ha nem is sokat is egy nap max 3x utóbbi két nap már 5x kevés és könnyű ételeket.Tudom hogy pszichológushoz kéne fordulnom de az egyenlőre ez nem megoldható.Bízzak így egy kis javulásba?

2021. okt. 15. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy javul, de szerintem inkább nem. Amennyiben van esélyed, fordulj pszichológushoz.
2021. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam mert a napi 3 étkezést már könnyűszerrel kibírom falásrohamok elmaradtak néha érzek még kéztetést de akkor pár szem keksz vagy valami gyümölcsöt eszem.
2021. okt. 15. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
A frontin nyomja ezt le, egyelőre. De örökké nem élhetsz gyógyszeren, ezért lenne jó magát a gyökérproblémát kezelni.
2021. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

El vagy határozva dolgok iránt, így a tanácsaim semmisek.

A Pszichológustól várod hogy, megdicsér hogy szép vagy kövéren is? Én is megdicsérnélek, szeretem a kövér nőket is. Tablettákat szedsz inkább? Egészségedre. Bulimiától hogyan lehet szenvedni? Ki okozza ezt a szenvedést? Saját magad, a társadalom, a megfelelési kényszer. Ha neked így jó élni, meg akarsz felelni, akkor a tanácsaim fölöslegesek voltak.

2021. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!