Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmomdjam anyámnak?

Elmomdjam anyámnak?

Figyelt kérdés
Ebben az évben váltottam iskolát és egyenesen utálom ezt az iskolát nem szeretek ude járni. A tanárok fele seggfej vagy csak agyilag nem fogja fel hogy más tantárgy is van a sajátja kívül, ezen a héten 13 dologozatom lesz és ebből 9 darab témazáró, egy tengernyi házi feladatot kapunk a dolgozatok olyan nehezek mint az életem aztán ráadásul nem lehet telefonozni szünetben, reggel elveszik a telefonokat ha meg azt mondod nem hoztál és elkezdesz telozni szunetben gondolom bekop az osztálytársad, másik esetben az igazgató jön be lecsekkolni minket minden szunetben. Ez az iskola nekem túl erős és nem tudok jól teljesíteni, bevallom nem én vagyok a legokosabb gyerek. Éjszaka nem tudok aludni a sok dolgozat miatt már 5 napja 1kor tudok csak elaludni lassan orvos kell. Pihenésről szó nem lehet, hazaérsz, házi mert ha holnapra nincs kész akkor megnyúznak aztán tanulás a következő napi témazárókra. Szerintetek adjam fel vagy próbáljam kihozni a legjobbat magamból? Mondjuk szerintem már most is azt csinálom.. azt mondják a mentális egészség az első.. Hát nekem most elférne egy kis terápia.. Konkrétan félve megyek be reggel...
2021. okt. 18. 19:19
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia. Hát , igen jó lenne , ha elmondanád anyukádnak és , ha látja rajtad akkor másik sulit keresni és kivenni pár napot.
2021. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak mindenképp mond el, hogyan érzel az új sulival kapcsolatban!

Ha azt mondanád, hogy szereted az iskolát, de sokat várnak el, akkor ajánlottam volna a tantárgyak priorizálását és a pszichológus felkeresését, hogy megtanuld kezelni a stresszt, és legyenek megküzdési stratégiáid. A teljesítménykényszeredet is csökkenteni kellene.

Azonban így, hogy azt írod, utálod az iskolát, én mindenképp felvetném az iskola váltást. Valóban a mentális egészség az első, téged pedig "kicsinál" ez a suli. Ha ez nem jöhet szóba, akkor is ajánlanám egy pszichológus felkeresését. Csak hasznod származna belőle.

2021. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te okos vagy. Remélem, Édesanyja is tesz
2021. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!