Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Min bukott el a terápia...

Min bukott el a terápia számodra a pszichológusnál?

Figyelt kérdés
Ha jártál terápiára, de nem működött min bukott el? Magadat, vagy a pszichológust érzed hibásnak?

2021. okt. 19. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan anyáskodni akart felettem (nekem meghalt az anyukám), és nem bírtam tovább. Mivel soha nem tudtam, milyen az az anyai szeretet, ezért szokatlan volt az a túl sok törődés és biztosan soknak éreztem őt.


Jártam egy férfihez is, vele viszont nem beszéltünk egy nyelvet, nem volt meg a kémia.

2021. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A terápia nem bukott el, csak három terapeuta - nálam. Nyilván nem adom fel attól, hogy egy-két szakival nem jött össze, ez egy ilyen meló, hogy idő és pénz megtalálni a neked megfelelő tagot. A 2. és a 3. nő borzasztóan merev volt számomra, embertelen szabályokkal, az elsőnek meg ezoterikus vagy milyen hajlamai voltak. Aztán találtam egy nagyon éles elméjű nőt, nála maradtam.
2021. okt. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen éles szabályokra gondolsz, utolsó?
2021. okt. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő azzal indított, hogy "szerződést kötünk", ami aztán kiderült, hogy szóbeli ígéret arra, hogy rendszeresen járok, közlöm a problémáimat, mindent megbeszélünk - ez eddig oké, fontos a terápia sikeréhez. De pl. az egyiknél volt, h. 24 órán belül már nem mondhatok le terápiát, csakhogy éjjel felment a lázam és azonnal szólni akartam, hogy az akkor még 30+ órára lévő terápiát lemondjam, de 8-nál korábban nem akartam telefonálni és az már csak 23,5 óra volt, így nem fogadta el a nő és mehettem másnap kutya betegen. Itt hagytam abba vele. A másik meg kiakadt azon, hogy elmentem NÉLKÜLE családállításra, merthogy oda csak vele vagy az ő előzetes engedélyével mehetek.
2021. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!