Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus hoz készülök Szo...

Pszichológus hoz készülök Szorongás generalizalt szorongással depressziós tünetekkel de a legnagyobb baj a munkahelyen van ? Lent tovább irom

Figyelt kérdés

Teljesen tönkreteszi az életemet már kb 8 éve kezdődött de nem tudom rávenni magam hogy otthagyjam

28 év után nagyon nehéz

Persze a pénz is jóval kevesebb lenne ebben tudna segíteni a pszichológus?

Volt már ilyen helyzetben

Valaki?

Fáradt vagyok ideges rosszul alszom állandóan rettegek attól hogy

Hogy dolgozom meg 10 évet

Már mindent kipróbáltam

Nyugtatók altató összes

Gyógy növény készítmény

Alkoholt nem iszom nem dohányzom azt hittem így

Letudom élni a hátralévő

Időt de már nem vagyok benne biztos


Köszönöm ha valaki hozzá tud szólni



#Munkahely generalizalt szorongással
2021. okt. 20. 00:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Persze nemcsak engem hanem a kollégák is egyre többen kikeszulnek csak sokan elnyomják az alkohol és dohányzással vagy bulizással

De nekem 55 f korban semmi kedvem nincs bulizni halál

Fáradtság mellett még ha innek

Talán de azért nem szokom rá

Ja és emberek élete is múlik a

Munkám munkánkon de ez senkit sem érdekel majd jön bíróság

Meg a börtön

Köszönöm mégegyszer

2021. okt. 20. 00:22
 2/12 anonim ***** válasza:
hagyd ott.
2021. okt. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez a megoldás az emberiség számára!

37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."

2021. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát kösz ha 10 hó 11 akkor

Meg nincs meg a hatás ha

11 hó 10 akkor addig még varhatok de melyik évben?

Egyéb jó tanács?

Üdv

2021. okt. 25. 11:11
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem egy dátum hanem a zsoltár helye a Bibliában.

A munkat ott kell hagyni és másikat keresni.

2021. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Oké tudom csak viccnek szántam

Üdv

2021. okt. 25. 12:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 36f vagyok és mintha magamat olvasnám 55f koromban. Nekem is generalizált szorongás van, nem vagyok a helyemen munka nem igazi, de pénz elmegy és rossz lenne belegondolni, hogy akár még 10 évet csináljam. Pont ma megirigyeltem egy alkoholistát, mert van programja, de azért sem akarok bűzleni meg lepukkanni. Fluoxetin, Frontin társai...

Ha "szakembertől" kérünk segítséget, pszichológus ragaszkodni fog pszichiáterhez és antidepresszánsokhoz. Gondolom nem akut, hanem általános állapot nálad is.

Gyógyszerek után, abbahagyásakor még gyengébb lesz a mentális és érzelmi önfegyelem.

Én látszólag visszafogom, van aki előtt robbanok és összefossa magát. El kell játszani, hogy

Sajnos a múltat nézik a segítők, nem jelenben építik a jövőt fel.

Ezt csak egyedül lehet.

Nem rossz amúgy az istenes dolog. Ima is egy meditáció....legyen meg az akaratod....azaz ez van.

A másik, hogy örülök, hogy más is szenved mint kutya. :)

Nyilván kell munkahelyet váltani, de mindenhol hasonló gondok lesznek, lehetnek.

2021. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kösz a választ először tetszett amit írtál igen legalább 5-6 éve így vagyok

De hogy örülsz hogy más is szenved az nem volt szép

Ha egyszer véletlenül én viszlek és bekattanok?

Én inkább azt írtam volna hogy sajnálom vagy hogy jobbulást aztán meg azt gondolsz amit akarsz

Üdv jobbulást kívánok

2021. okt. 27. 10:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy másnak is hasonló a gondja, abból a szempontból örvendetes, hogy talán jobban normális. Normális ami megszokott és átlagos, tehát nem egyedi, különleges gond. De ez oda-vissza, kölcsönös. Érdekes, hogy én is egészségügyis vagyok és elfáradtam, hogy sokszor rosszat kell tennem, hogy segíthessek külföldön(ápoló). Erre mondják, hogy aki nem akar nem tud meggyógyulni. Mivel hasonlók vagyunk, ezért önmarcangolás, múlt és jövő negatív meglátása társul az empátia és szenzitivitással. Szeretünk emberekkel foglalkozni, ennek ellenére magányosak vagyunk és kiégettek. Rettenetesen sok a gonosz ember és nehezen vesszük észre a jót. Azzal, hogyha sikerülne ebből kimásznod, az nekem is segítene, példát tudnál mutatni. Én is 5-6 évnek érzem, de az valójában mindig ott volt. Én sem bízom abban, hogy nem kattanok be egyszer, illetve kevésbé félelmetes, mint maga az élet. Én 3. Pfizert is megkaptam, vannak akik abban hisznek annyi ettől nekem, de legalább ettől kevésbé félek. Attól sem félek, hogy bekattan az aki bevisz mert bekattantam. De eljátszani kell a szeretteim felé, hogy minden oké, fáraszt.
2021. okt. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

T 9 es a végét nem nagyon értem de én nem tudom eljátszani csak minimális módon hogy valami nem stimmel

Banban ülök nem nézek tv

Nem olvasok szinte sehová nem megyek csak dolgozni azt is

Van hogy sírva teszem

Szeretnék jól lenni de nem sikerül az agyam nem engedi

Nincs valami csodaszer odakinn??

Köszönöm üdv

2021. okt. 27. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!